Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Organizujesz wesele i dwa dni przed jedna para z gowniakiem mowi ze jednak nie przyjedzie pomimo 2 potwierdzen wczesniej. Oplacony dla nich hotel. Stoliki porozstawiane. Jak oceniacie takie zachowanie?

#polska #wesele #slub #wykop #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef076b7b679bead157f656b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: A co, jakby się dzieciak się rozchorował, to mają go brać na siłę a potem i tak całe wesele spędzić przy nim w pokoju? Jak robiłem wesele to byłem gotowy na to, że w przypadku osób przyjeżdżających z dziećmi istnieje spore prawdopodobieństwo nieprzewidzianych komplikacji. Wiadomo że bywa różnie.

I rzeczywiście jedna para dwa dni przed weselem dała znać, że jednak dzieci muszą zostawić i przyjadą sami. Nie byłem szczęśliwy z
@NickciN: Przecież to norma. Nie spotkałam się z weselem, gdzie nie byłby nocleg załatwiony, wiocha kazać ludziom szukać noclegów na własną rękę na twojej imprezie.

@AnonimoweMirkoWyznania: No buractwo, podali chociaż powód? Ja bym im powiedziała, że dzięki za info, ale się nieelegancko zachowali i teraz płacisz za puste miejsca przy stole.
@NickciN: No a jak cię nie stać na jedzenie to możesz komuś kazać samemu sobie obiad opłacić? xD
Dziwi mnie, że to cię dziwi, w życiu się nie spotkałam z tym, że nie było noclegu, nie pojechałabym na takie wesele. Mam sobie załatwić dojazd, powrót, nocleg, kopertę, jeszcze tylko brakuje żebym za swój alkohol płaciła xD Ja akurat robię wesele za granicą i opłacam gościom przelot, nocleg i żarcie, nie widzę
@pianinka: o ja pierdl. To musiałaś się urodzin z kieszeniami wypchanymi pieniędzmi. Albo na tym twoim weselu było pare tyle osób ile palców na jednej ręce i tylko im opłaciłaś albo wydałaś na wesele tyle za ile można dom kupić