Wpis z mikrobloga

@krytyk1205: już dawno to tłumaczyłem, że tych ludzi nie ma co winić, że tak postrzegają świat. Po prostu oni tę batalię "wyboru" orientacji toczą sami ze sobą na co dzień. Przecież heteroseksualny człowiek nigdy czegoś takiego nie powie, co mówi Bosak.
Wyobrażacie sobie, jak musi się czuć wychowany w głęboko katolickich, ultrakonserwatywnych przekonaniach człowiek, który musiał przechodzić czas, kiedy był zakochany w koledze ze szkoły lub z partii? On to serio
@krytyk1205: Mi to pytanie się bardzo podobało. Pokazało jakie prawdziwe poglądy ma na ten aspekt. Może to nie jest sprawa najwększej wagi, ale pokazuje podejście do spraw światopoglądowych. Ja to interpretuje jako że dany pogląd jest ważniejszy od stanu naukowego adresującego dany problem. Podobnie jest w stosunku do aborcji, wystarczyło sobie posłuchać wypowiedzi w sejmie. Ja nie mam jakiś poglądów pro-LGBT, pro-aborcyjnych, ale warto byłoby bliżej przyjrzeć się danemu zjawisku, poznać
@krytyk1205: ja się pytam gdzie jest mój kandydat, który byłby liberalny gospodarczo, ale oprócz tego w głowie miał poglądy bardziej centrowe – nawet lewicowe – na resztę spraw. Bez odpływania w jakieś LPG i inne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego to wszystko musi iść ze skrajności w skrajność?

PS ja tam jestem zdania, że jak ktoś chce być homo – niech sobie jest. Niech tylko się z
@krytyk1205: nie potwierdziły i nie zaprzeczyły.
A jeśli potwierdzały/zaprzeczały to zależnie od poglądów badającego lub na bardzo wąskim obszarze.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z garstki ludzi, które poznałam i dowiedziałam się, że są LGBTQwerty (nie tylko PL ale też w krajach gdzie jest trochę inne podejście), to zdarzali się kochani i szanowani przez rodziców z bardzo chrześcijańskich rodzin, gdzie rodzina ich wspierała jak zaczęli się orientować, że
@krytyk1205: Przecież ten typ sam wygląda na ciepłego, który siedzi w szafie całe życie.
Młody koleś, niby odniósł jakiś sukces życiowy, dobrze zarabia, niedawno się ożenił, a ma taki wielki problem, bo ktoś ma inną orientację i chce normalnie żyć.

Krzysiu wyjdź z szafy ( ͡º ͜ʖ͡º)