Wpis z mikrobloga

@krytyk1205: parę lat temu byłem nieprzychylny do homo, ale starałem się być tolerancyjny i trzymałem dla siebie moje opinie. Obecnie przez takie p---------e Bosaka i innych to już całkowicie staję po stronie homoseksualistów.
  • Odpowiedz
@Zralok: To by tłumaczyło, czemu radykalny konserwatysta w wieku niemal 40 lat jest bezdzietny a ślub wziął dopiero przed startem w kampanii prezydenckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RubinWwa: No właśnie tak to jest, jak się nie można doczepić do merytoryki artykułu (bo np. ktoś nie ma wiedzy dziedzinowej, żeby taką merytorykę podjąć) to już dość łatwo się dyskredytuje naukowców, uczelnie, instytucje badawcze, czasopisma itp. I robi to się niezależnie od tego czy ktoś jest lewakiem czy prawakiem
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: Jak większość "was" (nie mówię lewaków, bo uważam że wasz motłoch trzeba oddzielić od myślącej lewicy). Którzy uważają, że przez całe swoje życie stoją na moralnej górce i ich urojenia są naukowo udowodnione. Bo pare lat temu ktoś mądry stworzył kierunki studiów takie jak "gender studies" by oddzielić was od zdrowego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Bosak coś zbyt uparcie nawołuje by geje tłamsili swoje popędy. Wygląda jakby mówił z autopsji


@Zralok: mnie najbardziej rozbawilo jak wzial slub jakies 2 miechy temu, zeby ,,uciac" te pogloski i nie dawac pozywki kontrkandydatom
  • Odpowiedz