Wpis z mikrobloga

Panie Krzysztofie!!

Córka mojego sąsiada zaszła w ciążę. Bardzo mnie to ucieszyło, jednak okazało się, że zapłodnił ją własny ojciec, a ona sama ma 13 lat. Kochankowie myślą o aborcji. Czy w Pana Państwie mieliby do niej dostęp?


A co w przypadku, jeśli ciąża zagraża życiu lub zdrowiu matki?

Jak was traktować poważnie? #neuropa
#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
Nighthuntero - > Panie Krzysztofie!!

 Córka mojego sąsiada zaszła w ciążę. Bardzo m...

źródło: comment_15927710318uIAR4Q2ZtgyWVPXVNY3n4.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zakowskijan72: a ja na przyklad rozumiem przytoczenie przykladu. Pokazuje sytuacje trudna, w ktorej calkowity zakaz aborcji jest duzym problemem. 13-letnia samica moze miec problem z połogiem, poza tym płód pochodzi z czynu zabronionego
  • Odpowiedz
Kazirodztwo, pedofilia i aborcja w jednym


@zakowskijan72: jak zamkniesz oczy, nie spowoduje to, że problem przestanie istnieć.
To lewactwo ma lepszy pomysł niż tuszowanie. Kazirodztwo? Spoko, ale bez mnożenia się. Pedofilia? Dopóki bierzesz tabletki i nie dotykasz dzieci, to nie twoja wina że masz takie skłonności, więc nie bój się pójść do psychiatry i się przyznać, bo cię #!$%@? nie zlinczujemy jak chce tego prawica. Aborcja? Czasem lepsze jest to, niż
  • Odpowiedz
Przecież jak ewentualnie pocznie się dziecko z wadami genetycznymi,


@zakowskijan72: Dobra, to zadam pytanie
Co, jeśli w prawicowym raju, 13 latka zostanie zgwałcona przez ojca i zajdzie w ciąże. Poród wiąże się z zagrożeniem zdrowia dziewczynki, dziecko poważne chore genetycznie, umrze w ciągu 24h po porodzie?
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: xDDD
No tak, prawicowy raj to utopia. Nie występują tam negatywne rzeczy. Prawicowy raj to utopia w takim razie. I jest równie niebezpieczna jak komunizm, bo gdy ktoś wprowadza utopie w życie, to po pewnym czasie okazuje się, że jedynym wyjściem dla ludzi, którzy do utopii nie pasują, jest śmierć.
  • Odpowiedz
Widzę, że moje pozostałe komentarze również spadły z rowerka. Cóż, jestem już dużym chłopcem i wiem, że kopanie się z koniem nie ma sensu. Po prostu wystarczy trochę poczekać. :)
  • Odpowiedz