Wpis z mikrobloga

@kavczi: a na czarnoskórym afroamerykaninu wygląda tak. @Napromieniowany__: ja i tak biegam albo wcześnie rano albo wieczorem wiec bez różnicy. Dzieki rękawom mozna trenowac w deszcz i nada sie na wiosnę i jesien.


@Kruszyn99: eee, wytłumacz mi proszę power który dają długie rękawy do biegania w deszczu, bo nie ogarniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie bieganie w deszczu to właśnie obowiązkowo jak najlżejsze ciuchy,
@enron: nie napisalem ze bede biegac w tym w deszczu w lato tylko trenowac. W deszczu fajnie sie biega im mniej na sobie tym lepiej. Chodzilo mi raczej ze na rower czy rolki w deszcz bardzo dobrze bedzie pomagać przy szybkiej jeździe
@Kruszyn99: Panie zagotujesz się! Tylko krótki rękaw i krótkie spodenki. Podobno chcesz biegać w deszczu co stanowczo odradzam - zachorujesz/przeziębisz się po pierwszej takiej próbie. Dodatkowo dyskomfort całego przemoczonego ubrania zniechęci Cię do biegania. To jest strój na zimne wiosenne/jesienne wieczory (5-10 stopni) a nie w lato gdzie jest po 20 w nocy! Na zimę za słabe. Wiemy, że chciałeś zaszpanować strojem NIKE PRO ale wspomnisz nasze słowa ;)