Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nosilem aparat, zęby wyprostowane, generalnie szczęka sie poprawila ale wciaz jest trochę cofnieta. Myslalem ze bede zadowolony a tu lipa. Mam wrazenie ze jest w dobrej pozycji tylko wtedy gdy sie usmiecham. Co robic?

#ortodoncja #ortodonta #dentysta #zeby #aparatnazeby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eec6eba4a33e3d6b91bc0b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 29
@oberhausen: w poniedziałek rano przyjęcie na oddział, we wtorek rano założyłem koszulę, zawieźli na blok operacyjny. Obudziłem się na OIOM w nocy z wtorku na środę, z drenami w nosie. Potem powrót na oddział, a wyszedłem w piątek. Miałem zabieg dwuszczękowy, BSSO + Le Fort 1 czyli klasyka gatunku. 6 płytek, 20 śrub.
W domu pierwsze 3 dni - jak szybko wstałem to dostawałem krwotoku z nosa. Miałem wrażenie że wszystko
@ayyy_lmao: Dzięki wielkie za opis jak to wygląda, zawsze to jakoś bardziej psychicznie można się do tego przygotować. A robiłeś na NFZ czy prywatnie? I właśnie boję się zmiany kształtu twarzy, już i tak nam kompleksy i nie wiem, czy chce mieć nowe :D ale raczej by to była zmiana na plus, tylko boję się, że coś nie tak pójdzie i będzie gorzej wyglądać niż przed operacją
@Sheppard28: Sama operacja prywatnie w moim przypadku to 16-20k, leczenie ortodontyczne to swoją drogą, tak samo koszt aparatu przed lub po operacji. Tu mowa wyłącznie o kosztach operacji szczęki, a nie całego leczenia ortodontycznego.