Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do napisania zainspirował mnie ten wpis.

Miałem podobny problem a nawet jeszcze bardziej hardkorowy. Po wprowadzeniu się w październiku do akademika dostałem jako współlokatora największego patusa z jakim przyszło mi mieszkać. Na początku dziennym było jaranie zioła kilka razy dziennie w pokoju, słuchanie głośnej muzyki, i puszczanie gazów ze swojego odbytu na okrągło. Wiele razy rozmawiałem, próbowałem uświadomić że mi to przeszkadza, no ale jak ktoś zna jakiegoś patusa hard level to wie że nic do takiego nie dociera. Przeprowadzić się też nie mogłem bo akademik mały i wszystkie pokoje pozajmowane.

No i w końcu po którymś tam razie jak wróciłem do pokoju, a w nim śmierdzi ziołem, a muzyka klubowa wali z głośnika zadzwoniłem na policje. Przyjechali dopiero następnego dnia, zrobili przeszukanie całego pokoju (mojej części też dla niepoznaki), znaleźli woreczek z suszem, skuli go i zawieźli na dołek.

Skutki są takie że dobrowolnie poddał się karze (Dostał grzywnę i pracę społeczne), miał tydzień na wyprowadzkę, oraz został wyrzucony z uczelni. Niczego nie żałuję, jestem zdania że z patologią można tylko na jeden sposób.

#policja #narkotykizawszespoko #studbaza #patologiazewsi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eec4a5e2d35834c6b87fab3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 41
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ty wiesz ze na teren uczelni/kampus policja moze wejsc tylko za zgoda rektora?

Jedyna opcja na szybka reakcje, to jesli uczelnia ma podpisana umowe z policja, na ich wjazd w przypadku podejrzen popelnienia konkretnego przestepstwa, bez zgody rektora.
  • Odpowiedz
Jeżeli to jest prawda, to spotkacie się na rozprawie a on dowie się kto doniósł, wtedy lepiej też pożegnaj się z akademickiem xD
  • Odpowiedz
OP: @PurpleHaze: Pierwsze co policjanci po wejściu powiedzieli to to że mają zgodę rektora na przeszukanie.

@GreenBag: Nie spotkamy się bo kara została już wymierzona przez prokuratora, i sprawa została zakończona. Poza tym poprosiłem o anonimowość i panowie policjanci bardzo poważnie do tego podeszli przeszukując również moją część pokoju

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
  • 15
Patologia patologią, może sobie nią być jak nie szkodzi to osobom postronnym, ale jak ktos jest śmieciem i nie szanuje w tym innych to bez litości, świetny ruch.
  • Odpowiedz