Wpis z mikrobloga

  • 27
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wlosy #mirabelkipolecajo #wlosomaniaczka #kosmetyki
szzzzzz - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ...

źródło: comment_1592402761nDt1Kdy6atPSzXROlX39Ao.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Magadanka dam znać jak już wszystko wybrobuje. Kallos kolor znam i jest bardzo, bardzo fajną podstawową odżywką dla takich włosów jak moje - suchych, puszacych się, wysokoporowatych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szzzzzz: które maski są jakie? W sensie, emoloentowa humektantowa i proteinowa, i jak często której chcesz używać? Byłam bo mam takie same włosy jak Ty
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamyczeq wszystkie tutaj są emolientowe z jakimiś małymi dodatkami humektantow. W żadnej nie ma protein. Algae jest niby nawilżająca, ale ma tam głównie ekstrakty, a nie stricte humektanty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Właśnie myślę jaka następna sobie kupić:/ ja mam w ogóle OMEGA połączona z małą ilością keratynowej i to połączenie całkiem całkiem. Ale możesz dać znać jak Ci się sprawdzają?
  • Odpowiedz