Wpis z mikrobloga

@Krychaz: @jarcou: No, akurat związek Ciri z Mistle można odbierać zupełnie inaczej i nie jest to żadna pochwała LGBT, raczej przeciwnie. Książki czytałem dawno temu, ale z tego co pamiętam to Ciri tam była mocno zagubiona, a Mistle dążyła do związku z pozycji siły i początkowo wbrew Ciri. A już na pewno mówienie, że wolała kobiety to absurd, bo z własnej woli wyrażała też pociąg do mężczyzn.

@jarcou: Natomiast
Mnie osobiście najbardziej drażni to, że ludzie mają za złe, że firmy prowadzą marketing i chcą zarabiać pieniądze


@jarcou: Dziwne podejście. Cokolwiek firma zrobi to jest ok, bo przecież chcą zarabiać pieniądze? Ja rozumiem, że zapewne za tym poparciem LGBT, czy BLM nie stoją bezpośrednio przesłanki ideologiczne, tylko chęć zarabiania pieniędzy, bądź strach, że nie wykonując tego typu gestów je stracą. Ale to bynajmniej nie oznacza, że takie zachowanie musi być
oh zapomniałem, że musiałbym tłumaczyć wszystko jak pięciolatkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jarcou: Ledwo wyśmialiście blaszkia za argumentum ad hitlerum, a odpowiadasz sam na podobnym poziomie. Jeśli nie niższym, bo tamten komentarz był jak bardziej sensowny, za Hiltera można było podstawić cokolwiek innego. Szczerze mówiąc - nie wiem o co Ci chodzi. Napisałeś komentarz na jedno zdanie, zinterpretowałem go i odpisałem, jasno wytłumaczyłem dlaczego Twoje podejście jest
@Jan_K: Przepraszam, zapomniałem tylko jaki stan umysłu panuje w większości (co by nie generalizować) na wykopie, a jakakolwiek polemika w zasadzie nie ma sensu, bo pod koniec dnia każdy "siada z piwkiem" utwierdza się w swoich poglądach.
Szczerze powiem - nie podoba mi się taki rodzaj marketingu ale go rozumiem. Jest on kierowany do dużej liczby osób, a sam w sobie jest nieszkodliwy - co więcej może zasiać jakieś ziarno do
@Jan_K: Jak najbardziej pod hitlera można było podstawić cokolwiek ale gdybym wpisał np Dude to by odpisali "przynajmniej swoje wspierają" albo inną bzdurę która nie ma sensu. Chodziło o dobitne przedstawienie błędu myślenia jakoby chęć pieniądza wszystko usprawiedliwiała.
Niemniej śmieszkują a dalej nie wytłumaczyli co fabuła gry ma do polityki firmy a w szczególności sapkowskiego. @jarcou Takie zrozumienie świata ma ale ewidentnie niepiśmienne. Twierdzi że sapek jest lewakiem bo w wieśku