Wpis z mikrobloga

@Risthar:
Coś z 6gen, ale nie wiem czy teraz znajdziesz koło tego tysiąca(pewnie nie) Della Latituda 7470, HP Elitebooka 840 G3 czy Lenovo Thinkpada T460. Część osób też ci napisze byś wziął coś 4genem i normalnym nieniskonapięciowym procesorem, najlepiej z i7-4700mq, 4710mq, 4800mq, 4810mq jak Dell E6440 lub Lenovo Thinkpad T440p.
@Pustulka czy w tym Acerze Swift 3 14 cali matryca jest naprawdę tak #!$%@?? Konfig, bateria i temperatury super, ale matryca mnie zastanawia...nie ma niestety gdzie tego obejrzeć :/
@WerniKKK:
Raczej celowałbym w coś Ryzenem 4750U lub 4800U jak HP Elitebook 845 G7, ewentualnie tańsza Yoga Slim 7. Elitebooki miesiąc, dwa po oficjalnym debiucie pojawią się pewnie na ebayu.co.uk w bardziej przystępnej cenie, bo rozumiem, że nowy semestr raczej ci zacznie za parę miesięcy, a nie teraz, wówczas wybór powinien być większy.

czy w tym Acerze Swift 3 14 cali matryca jest naprawdę tak #!$%@?? Konfig, bateria i temperatury super,
@Pustulka dzięki wielkie za odpowiedź. Jeśli warto czekać to oczywiście poczekam, ale pokusa jest spora, bo teraz jadę na 7-letnim Lenovo z500, który ledwo się trzyma, więc jest w praktyce stacjonarką i pomijając studia, jest już dość upierdliwy do używania na co dzień. ¯_(ツ)_/¯

A co do tych wspomnianych Xiaomi z Ryzenami, jaka jest Twoja opinia? Wyglądają jak Magicbooki Pro 16 z innym logo. Warto się im przyjrzeć? Widziałem, że wcześniej laptopy
@Pustulka: Wiadomo coś o nowych laptopach Lenovo legion 5? Kiedy będą dostępne w Polsce? Opłaca sie poczekać czy brać y540? To kwestia kilku miesięcy czy dłużej wliczając w to podatek od nowości?
@WerniKKK: Trochę za wcześnie by coś wyrokować, ale to jest ich trochę budżetowiec, w Chinach są oczywiście zupełnie inne ceny(podobnie zresztą jak yogi slim 7, która tam z 4800U się bardzo opłaca) ty byś musiał kupić go z przebitką gearbestu, banggood czy innego chińskiego sklepu z dostawą priority line by ominąć odprawę celną w Polsce.

Wiadomo coś o nowych laptopach Lenovo legion 5? Kiedy będą dostępne w Polsce? Opłaca sie poczekać
Pustulka - @WerniKKK: Trochę za wcześnie by coś wyrokować, ale to jest ich trochę bud...
@Pustulka Orientujesz się czy w najbliższym czasie wejdzie jakiś laptop z nowymi ryzenami i przynajmniej 1660ti, który będzie miał dobrą matrycę i nie będzie się grzał jak zły?
Ostrzyłem sobie zęby na te Asusy, które się pojawiły, ale recenzje nie powalają ()
Orientujesz się czy w najbliższym czasie wejdzie jakiś laptop z nowymi ryzenami i przynajmniej 1660ti, który będzie miał dobrą matrycę i nie będzie się grzał jak zły?


@loputocrack: Legion będzie miał wersję z matrycą 100% sRGB(ale kiedy to trafi do Polski kto wie) chyba też z trójki Acer Nitro 5, Lenovo Legion 5, Asus Tuf A15 jest najchłodniejszy. Wyższe temperatury wynikają z niepoprawnie działającego systemu boostującego i tego, że producenci nie