Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem w Tatrach i chętnie bym się wybral na kilka dni, prosilbym o jakieś wskazówki które miejscowości brać pod uwagę. Zależy mi na jakichś ładnych trasach spacerowych i rowerowych oraz braku cepelii typu Zakopane

#tatry #gory #polska #podroze #podrozujzwykopem
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaxwellStB: Zakopane nie oznacza, że będzie źle. To jest dobra baza wypadowa. Ja zawsze ruszm o 7 i wracam o 18.
Szlaki mogę Ci dobrać, zależy ile tam będziesz i jak z kondycją.
  • Odpowiedz
Nie szalej, wejdź sobie na wielki kopieniec zaczynając od Murzasichle. Jak masz siłę to z niego zejdź, wejdź na Nosal (łatwo wejść, jest minimum wspinaczki, takiej dla dzieci :D. Mało tego to wszystko zrobiisz jedną trasą.) Widoki są piękne nie tylko na szczytach. Jest też dolina Kościeliska. Weslug mnie nie ma co się tam pchać, żeby tylko iść do końca, no chyba że chcesz iść dalej, ale to trzeba mieć nogi, bo
MirkosoftGarek - Nie szalej, wejdź sobie na wielki kopieniec zaczynając od Murzasichl...

źródło: comment_1592381825wjRkgnuQNANMegWfwrRuES.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megidox: ale trasy dopiero się pod kondycję, to z jakiego poziomu startujesz, czy dasz radę, najlepiej stopniowo się rozgrzewac. Czy ma być widokowo, czy buty macie dobre, czy Twoja różowa woli leżeć czy chodzić. Takie info warto znać bo tak to właściwie ustalam dla siebie.
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: 1. Dolina Kościeliska, smreczynski staw
2. Kuznice - czarny staw gąsienicowy - zawrat - dolina 5 stawów
3. Dolina strazyska - Giewont -,malolaczniak - dolina koscieliska
4. Dolina chocholowska - Grześ - rakon - wolowiec
5. Morskie Oko - przełęcz mieguszowiecka
  • Odpowiedz
  • 0
@MaxwellStB możesz sobie na dzień dobry pyknąć gąsienicową, później wyjść na Kasprowy i zejść do kondratowej ewentualnie jak bd miał odpowiednio dużo wigoru iść na kope Kondracka i tam zejść do kondratowej
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Za mało danych. Byliście kiedykolwiek w innych górach? Jak na pierwszy raz to niestety Zakopane będzie najlepsze i jeżdżenie busami na szlak. Tylko gdzieś 2-3km od ścisłego centrum, bo tam to na łeb idzie dostać od tłumów.

@Qullion: Prawdopodobnie po jednej wybranej losowo wycieczce różowa OPa już nigdy by nie wróciła w góry xD
  • Odpowiedz
@booolooo: dlatego warto wiedzieć coś o kimś komu się trasy dobiera.
Kolega twierdzi, że on sobie da radę bo chodzi na siłownię, a kondycji nie ma bo nie ćwiczy pod tym kątem. Później na trasie wszystko wychodzi.
  • Odpowiedz