Wpis z mikrobloga

dramy cd.
a chciałbym tylko przypomnieć że @w_p_k co najmniej dwa razy na swoim blogu szkalował "konkurencyjny" fanpage
Z widelcem po Wrocławiu

A aktualnie głównym jego zajęciem jest szlajanie się po stałych ulubionych lokacjach i ich wychwalanie oraz oczywiście kasowanie komentarzy z jakimikolwiek odniesieniami do wyroku xD

w komentarzu mały bonusik
#wroclaw #jedzenie71 @shinX
Pobierz mroz3 - dramy cd.
a chciałbym tylko przypomnieć że @wpk co najmniej dwa razy na swoi...
źródło: comment_1592302096T6716CM8MWF23xtE03oLkd.jpg
  • 11
@mroz3 Widziałem jakiś komentarz Wyłowionych, że WPK oświadczenie opublikował na belce bloga... na kilka chwil, lata nawet screen. ( ͡º ͜ʖ͡º) Pewnie wyszedł z założenia, że opublikowane to opublikowane, choćby wisiało tylko parę sekund, i na #!$%@? drążyć temat. xD Przypomina mi to wojnę Konfy i TVP przed wyborami, gdzie uznali, że skoro sąd nie określił jak długo przeprosiny mają wisieć i jaki rozmiar mają mieć, to
@mroz3: @shinX: Mam nadzieję, że w końcu mu się noga jeszcze bardziej powinie i w końcu skończy bycie tak zadufanym w sobie. Nic do niego nie miałem na początku. Fajnie recenzował te podrzędne gyrosy i resztę. Natomiast od kiedy wbiło mu trochę za dużo lajków i zaczął się hajs sodówę ma taką, że się w głowie nie mieści.
Do tego niestety ale grono wielbicieli tylko go utwierdza w przekonaniu o
@karpatka_: sprawy bardziej dawniejsze, raz się rozchodziło o to że z widelcem babka nie je mięsa a recenzowała sushi a jeszcze wcześniej o to że zrobili fanpejdz z jakiegos fanpejdża o rapie wiec już mieli pewną bazę lajków

@wiktorek_pl: wielkiego wyboru na tym polu nie ma

@Darth_Gohan: ostatnio pastrame które tez zostało przez niego styrane szerowało post Wyłowionych a i podobno ich recenzja znikneła z bloga ( ͡°
@Lonate: tam starczy porównać język którego używał kiedyś, do tego którego używa teraz. Sukces uderzył :)
@mroz3: Nie wiem bawi mnie to niezmiernie. W sumie to chyba większość blogerów kulinarnych po jakimś czasie odwala. Pastrame to nie wiem nie kojarzę w ogóle ich. Chyba tylko z recenzji od tego gościa z Warszawy - Maciej je, który całkiem spoko jest jak dla mnie. Przynajmniej nie przesadza tak jak gruby z przymiotnikami.