Wpis z mikrobloga

Polscy fryzjerzy i barberzy = gówno. Każdy umie tylko ostrzyc na tzw. pędzel. Prosisz takiego, żeby dobrał Ci fryzurę i zawsze Ci zrobi pędzel na głowie. Oni innej fryzury u facetów nie uznają chyba. Nic dziwnego, że Polacy uchodzą za mało urodziwych, skoro mamy takich #!$%@? fryzjerów w kraju.

#fryzjer #zalesie #fryzura #modameska
  • 49
  • Odpowiedz
@incelista: Zmartwie cię - w hameryce dokładnie to samo xD lecą na to samo, zero dostosowania fryzury, najlepiej wszystko maszynka i jeszcze obowiązkowego tipa 20% xD
  • Odpowiedz
@Norwag93: teraz jak chodzę do fryzjera (już zwykłego, taniego, bo po co przepłacać) to właśnie tak mówię. Pytają się jak się czeszę, to im mówię, że lubię mieć grzywkę z przodu. Oni mówią, że spoko, ale i tak stylizują pastą na pędzla. Nie wiem nawet po co. Chcę być uprzejmy i nic im nie mówię. Dopiero po wyjściu z salonu rozwalam ten głupi pędzel z pasty. Ale chyba w końcu
  • Odpowiedz
Oni mówią, że spoko, ale i tak stylizują pastą na pędzla. Nie wiem nawet po co. Chcę być uprzejmy i nic im nie mówię


@incelista: ja #!$%@? xD jak by #!$%@?ł cię na łyso to też byś z uprzejmości nic nie powiedział? xD Fryzjer robi to co mu powiesz, czasami dorzuca coś od siebie, ale możesz mu powiedzieć że nie chcesz pasty i tyle, przecież nie urazisz jego uczuć xD
  • Odpowiedz