Wpis z mikrobloga

Polscy fryzjerzy i barberzy = gówno. Każdy umie tylko ostrzyc na tzw. pędzel. Prosisz takiego, żeby dobrał Ci fryzurę i zawsze Ci zrobi pędzel na głowie. Oni innej fryzury u facetów nie uznają chyba. Nic dziwnego, że Polacy uchodzą za mało urodziwych, skoro mamy takich #!$%@? fryzjerów w kraju.

#fryzjer #zalesie #fryzura #modameska
  • 49
  • Odpowiedz
@incelista: dosłownie kilka razy miałem pędzel, byłem u kilkudziesięciu fryzjerów/barberów i zawsze mówię że ma obciąć "ładnie" nie wiem gdzie Ty chodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: chodziłem do wielu fryzjerów i barberów. Kasa nie stanowiła dla mnie żadnego problemu. Żaden z nich nie zaproponował mi fryzury, w której wyglądałem ładnie.
  • Odpowiedz
no ale właśnie od tego jest fryzjer że się zna na fryzurach zna rózne fryzury do różnych typów głowy i twarzy i powinien umieć dobrze dobrać fryzurę, a tną tak jak ty chcesz albo jak nie wiesz jak chcesz to robią ci jakiś jeden typ fryzury pędzel i tyle


@Positano1: dokładnie. Jeszcze jak mu delikatnie powiesz, że ta fryzura nie pasuje do twojej twarzy to już się oburza, że jak
  • Odpowiedz
@Deska_o0: no ja mowie o fryzjerach, raczej omijam uslugi nazwane "barber". ba, powiem nawet ze szybciej do damskiego bym poszedl bo mam dlugie wlosy i wiem ze lepiej by sie mna tam zajeli niz u "barbera"
  • Odpowiedz