Wpis z mikrobloga

Ile to razy słyszałem o jakiś akcjach w stylu żeby wycofać lalki Barbie, bo ukazują nierealny obraz kobiety i dziewczynki mają przez to kompleksy. Jakoś dziwne, że przez całe swoje życie nie słyszałem o jakiejkolwiek akcji jeśli chodzi o samoakceptację mężczyzn. Wiele razy też słyszałem o depresji kobiet. Niedawno obejrzałem film o tym na kanale Reżyser życia czy jakoś tak. Długo się przed tym wzbraniałem, bo wiedziałem że to będzie szajs. Wybrali sobie jako aktorki jakieś królowe życia z youtuba i chlipają tam o depresji. Jasne, kobiety również chorują na depresję, ale jakoś nie chcieli pokazać chłopaka, który ma 1000x gorsze życie. Już nawet nie chcę o tym myśleć. Tyle lat w tym gównie siedzę i widzę jaka jest przepaść w traktowaniu mężczyzn i kobiet. Kogoś jeszcze dziwią statystyki? Mężczyźni nie mogą liczyć na taką pomoc jak kobiety. Dla mnie życie w takim społeczeństwie to #!$%@? komedia. Równość płci XD

#przegryw #depresja
6ES7 - Ile to razy słyszałem o jakiś akcjach w stylu żeby wycofać lalki Barbie, bo uk...

źródło: comment_1592182150fkMxrdXBNmNTatS8DoIQIv.jpg

Pobierz
  • 22
bardzo dobrze


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: mhm, tylko 7 razy częściej się zabijają niż kobiety. jeden z najgorszych współczynników na świecie, 5. ze szczęścia się zabijają, nienormalni jacyś.
swoją drogą masz jakieś badania na temat gdzie jest mężczyzną najlepiej bo twierdzisz, że mają bardzo dobrze? bo są takie badania dotyczące kobiet, wyszło,że bardzo dobrze miały w Polsce akurat.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: i czego to ma dowodzić? jak widać po ilości samobójstw coś jest nie tak.

jeżeli można uznać stosunek samobójstw kobiet:facetów za jakiś wyznacznik jakości życia obydwu płci w danym kraju a raczej można, tym bardziej jak weźmiesz pod uwagę, że Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet + najbardziej sprzyjających kobietom w pracy / przedsiębiorczości co może częściowo tłumaczyć niską ilość ich samobójów.

co za kretyński argument swoją, tak
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: znowu bezsensowny argument. to samo można powiedzieć kobietom jak narzekają na jakaś niesprawiedliwość, albo homoseksualistom. Też mają o wiele lepiej niż ich przodkowie, nie podoba się? wyjazd.

domagacie

czego ja się domagam bo nie wydaje mi się abym jakiekolwiek żądania wysnuł tutaj?
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: tu nie ma żadnych argumentów tylko gadanie od rzeczy. Idąc Twoim rozumowaniem to byśmy nadal w jaskiniach mieszkali, kobiety by nie miały prawa głosu i wychodzenia z kuchni. Bo w sumie po co starać się zmienić coś na lepsze jak gdzieś indziej mają gorzej?

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Chłopie jakie ty pierdoły piszesz pewnie tak tylko żeby pisać zamiast coś konkretnego wymyślić

Problemów depresji jest więcej i tak kobiety są jednym z czynników które mogą to powodować i raczej tak jest lecz nie jestem w stanie przytoczyć badań więc niczego nie zakładam

Co do samej depresji wydaje mi się że Polska jest krajem, w którym bardzo ciężko się żyje teraz, rząd rozwala kraj inflacja rośnie itp. itd.

Jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Moje przypuszczenia są konkretne a nie pisanie o czymś ale nie wiadomo o czym

Konkret to ja sam tego doświadczyłem wychowywany bez starego mama robiła ze mnie #!$%@? i mówiła żebym był miły
w sumie taki skrót
niedawno przeżywałem chorobę (podejrzenie neuroboleriozy w szpitalu) to wszystkie kobiety w okół mówiły żebym sobie cipkę znalazł to mi ulży XD #!$%@? mać a ja na skraju psychiki trzymałem się do tego szpitala
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Zależy o kim mówisz, po drugie nie chodzi o przejmowanie się nami tylko zrobienie tak żeby było spoko
XD ty jesteś kobietą i wszystko już rozumiem
"ojejku co za problem" jakby to było nic, właśnie tak traktujecie ważne problemy (oczywiście nie wszystkie)
Wiem że mi mogą pomóc faceci, ale #!$%@? przejdźmy do meritum
Kobiet jest za dużo i za dużo im się "łańcuch" poluzowało dlatego tak świrują
oczywiście nie wszystkie