Wpis z mikrobloga

Ile to razy słyszałem o jakiś akcjach w stylu żeby wycofać lalki Barbie, bo ukazują nierealny obraz kobiety i dziewczynki mają przez to kompleksy. Jakoś dziwne, że przez całe swoje życie nie słyszałem o jakiejkolwiek akcji jeśli chodzi o samoakceptację mężczyzn. Wiele razy też słyszałem o depresji kobiet. Niedawno obejrzałem film o tym na kanale Reżyser życia czy jakoś tak. Długo się przed tym wzbraniałem, bo wiedziałem że to będzie szajs. Wybrali sobie jako aktorki jakieś królowe życia z youtuba i chlipają tam o depresji. Jasne, kobiety również chorują na depresję, ale jakoś nie chcieli pokazać chłopaka, który ma 1000x gorsze życie. Już nawet nie chcę o tym myśleć. Tyle lat w tym gównie siedzę i widzę jaka jest przepaść w traktowaniu mężczyzn i kobiet. Kogoś jeszcze dziwią statystyki? Mężczyźni nie mogą liczyć na taką pomoc jak kobiety. Dla mnie życie w takim społeczeństwie to #!$%@? komedia. Równość płci XD

#przegryw #depresja
6ES7 - Ile to razy słyszałem o jakiś akcjach w stylu żeby wycofać lalki Barbie, bo uk...

źródło: comment_1592182150fkMxrdXBNmNTatS8DoIQIv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Tak jak większość na tym świecie
Proszę jakieś konkrety bo nie wiem o czym dokładnie piszesz
Jestem czuły na słowa i proszę nie pomijać ważnych problemów na tym świecie
Ciekaw jestem też problemów kobiet, o których pisałaś
W sumie to zweryfikowałem to co piszesz także już nie za bardzo mnie to interesuje
  • Odpowiedz