Wpis z mikrobloga

Główna z ostatnich 24h.
W sensie - ja rozumiem, że propaganda TVP jest obrzydliwa, a PiS źle rządzi, ale naprawdę to już jest jakiś obłęd. Cała główna #!$%@? od góry do dołu PiS-em, Dudą i TVP, wszystko z płomieniem. Żeby trafić na jakieś ciekawe znalezisko trzeba przedrzeć się przez kilometry politycznego gówna. Czasem z rozpędu wchodzą nawet duplikaty i każdy ma na liczniku 1000-1500. Serio? Wykop przebija chyba wszystkie antypisowskie serwisy na czele z Newsweekiem i GW w ilości wylewanego hejtu. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami czy przybudówka Soku z Buraka?

Jestem tu już od X lat, widziałam ten serwis za rządów PO, i jeszcze nigdy nie było czegoś takiego. Podobnie jest na mikro, kiedyś dużo #heheszki, #smiesznypiesek, nawet te #!$%@? bajty o #p0lka były lepsze niż ten codzienny wyrzyg #bekazpisu i #tvpis.

I uprzedzając rady, nie, nie będę czarnolistować politycznych tagów, bo lubię czytać i dyskutować na tematy polityczne, interesuje mnie to, wiec chcę mieć do nich dostęp. Ale ku**a nie chcę czytać tylko w kółko o głupim PiS-ie albo co powiedział jakiś pajac z TVP. Opamiętajcie się, bo mam wrażenie, że wykop przejęła dobrze zorganizowana grupa trolli sterująca całym contentem na tej stronie
#polityka #wykop ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1592176139b15toZZpCdeY7VSfNIUCPu.jpg
  • 72
@Print_Screen: napisałam już, że nie będę czarnolistować polityki, interesuje mnie ten temat, z wykopu często dowiaduje się pierwsza czegoś, czego w innych mediach nie ma.

To nie jest portal służący propagandzie politycznej tylko portal mający służyć dyskusji i wymianie poglądów, dziwię się, że moderacja nic z tym nie robi, bo taki wygląd tego serwisu czyni z niego przybudówkę określonych partii politycznych a nie wartościowa stronę

@jacieniemog28: było sporo hejtu na
Przecież to zależy od ilości osób które są chętne to wykopać, po setce czy coś to wchodzi w gorące i tam siedzi, przychodzą inni i wykopują, tak działało to za anty peło, czy z kucami
@kociooka:

To nie jest portal służący propagandzie politycznej tylko portal mający służyć dyskusji i wymianie poglądów, dziwię się, że moderacja nic z tym nie robi, bo taki wygląd tego serwisu czyni z niego przybudówkę określonych partii politycznych a nie wartościowa stronę


Mam tu konto od 10 lat i zawsze wykop był upolitycznionym miejscem. Teraz jest to bardziej widoczne i jednostronne bo dwie największe grupy czyli 'lewactwo' i kuce mają wspólnego wroga
@jacieniemog28: Z kogo chcesz zrobić idiotę? Wiadomo, że ci ludzie nie wzięli się znikąd tylko są opłacani i formalnie przejęli ten serwis. Nikt dla samej idei nie robiłby takiej organizacji. Pewnie znajdzie się paru szurów idealistów, ale normalni ludzie w niedziele odpoczywają, a nie pełnią „dyżur” wykopowy w oczekiwaniu na jakiegoś politycznego newsa żeby go wybić na główną. Tak jak są opłacani trolle w komentarzach, tak i są tutaj tylko że
W ogóle ja to wiem i wy to wiecie że nie możecie pewnych rzeczy przyznać, ale ja mogę :3

23% vat powinno być na rok a rząd powinien zacząć inwestować w 2012-13 by polska poza vatem mogła na siebie zarobić

obecni ludzie w polityce to dramat, zero planu, wielkie słowa
@jacieniemog28: Po obu stronach są oszuści i przestępcy, ci z PiS są po prostu bardziej tępi. Dla mnie PiS to bolszewiki, a PO sprzedawczyki na usługach Niemców. Ja nie głosuję w tych wyborach w ogóle, obie partie to banda parszywych gnid, a w innych nie widzę żadnej alternatywy
@yuim: dzięki, już kojarzyłam nick i tak myślałam, że jakaś zabłąkana owieczka pisu
@kociooka: sugerowanie, że są tu same trolle, bo główna jest zasypana antypisowskimi informacjami jest tak obrzydliwą insynuacją, że nie wiem. Po prostu ci się nie podoba, że tak jak jakiś gość tu pisał 5 lat temu było antypo, a teraz część wykopków przejrzała na oczy co znaczy pis i nagle to się nie podoba. Komu? Oczywiście ich
mają nawet Discord, na którym wydają im rozkazy i moderacja działa wraz z nimi ;)

Mnie natomiast ciekawi to, chce tam być, chcę zobaczyć to na własne oczy (ʘʘ)
@kociooka: UUUUUU DZIE MOJE ŚMIESZNE FILMIKI Z KOTEŁAMI MUSZE SIE PRZEBIJAĆ PRZEZ TĄ OBRZYDLIWA POLITYKE BY SIE DO NICH DOSTAĆ
typie, już jak jesteś niezalogowany to wykop daje komunikat że możesz dać politykę na czarno jak sie zarejestrujesz, czy takie to kuźwa trudne? Jak przedmówcy mówili- zwyczajnie chcemy coś zmienić bo jesteśmy zmęczeni obecną sytuacją w kraju i tym ruchaniem nas w dupe. Nie dość że wyciągają ode mnie ciężko zarobione