Wpis z mikrobloga

Główna z ostatnich 24h.
W sensie - ja rozumiem, że propaganda TVP jest obrzydliwa, a PiS źle rządzi, ale naprawdę to już jest jakiś obłęd. Cała główna #!$%@? od góry do dołu PiS-em, Dudą i TVP, wszystko z płomieniem. Żeby trafić na jakieś ciekawe znalezisko trzeba przedrzeć się przez kilometry politycznego gówna. Czasem z rozpędu wchodzą nawet duplikaty i każdy ma na liczniku 1000-1500. Serio? Wykop przebija chyba wszystkie antypisowskie serwisy na czele z Newsweekiem i GW w ilości wylewanego hejtu. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami czy przybudówka Soku z Buraka?

Jestem tu już od X lat, widziałam ten serwis za rządów PO, i jeszcze nigdy nie było czegoś takiego. Podobnie jest na mikro, kiedyś dużo #heheszki, #smiesznypiesek, nawet te #!$%@? bajty o #p0lka były lepsze niż ten codzienny wyrzyg #bekazpisu i #tvpis.

I uprzedzając rady, nie, nie będę czarnolistować politycznych tagów, bo lubię czytać i dyskutować na tematy polityczne, interesuje mnie to, wiec chcę mieć do nich dostęp. Ale ku**a nie chcę czytać tylko w kółko o głupim PiS-ie albo co powiedział jakiś pajac z TVP. Opamiętajcie się, bo mam wrażenie, że wykop przejęła dobrze zorganizowana grupa trolli sterująca całym contentem na tej stronie
#polityka #wykop ##!$%@?
kociooka - Główna z ostatnich 24h.
W sensie - ja rozumiem, że propaganda TVP jest obr...

źródło: comment_1592176139b15toZZpCdeY7VSfNIUCPu.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Jestem tu już od X lat, widziałam ten serwis za rządów PO, i jeszcze nigdy nie było czegoś takiego.


@kociooka: A ja jestem w tym kraju od dwudziestu paru lat i też jeszcze nie widziałem nigdy czegoś takiego. Dzisiaj Polska stoi na progu zapieczętowania autorytaryzmu, więc są ważniejsze rzeczy niż gify z kotkami. czy znaleziska z grafenem.
  • Odpowiedz
  • 13
@Print_Screen: napisałam już, że nie będę czarnolistować polityki, interesuje mnie ten temat, z wykopu często dowiaduje się pierwsza czegoś, czego w innych mediach nie ma.

To nie jest portal służący propagandzie politycznej tylko portal mający służyć dyskusji i wymianie poglądów, dziwię się, że moderacja nic z tym nie robi, bo taki wygląd tego serwisu czyni z niego przybudówkę określonych partii politycznych a nie wartościowa stronę

@jacieniemog28: było sporo hejtu na
  • Odpowiedz
  • 9
@Print_Screen: No nie do końca, bo dobrze wiesz, że istnieją mechanizmy manipulacji znaleziskami, wystarczy dobrze zorganizowana grupa użytkowników którzy dostają cynk, błyskawicznie wykopują materiał na główną, a potem to już się toczy. Gdyby nie ta grupa, połowa z tych znalezisk nie wyszłaby poza wykopalisko, bo konieczny jest ten boost na początku
  • Odpowiedz
Przecież to zależy od ilości osób które są chętne to wykopać, po setce czy coś to wchodzi w gorące i tam siedzi, przychodzą inni i wykopują, tak działało to za anty peło, czy z kucami
  • Odpowiedz
Ja i inni użytkownicy chcemy coś zmienić, a jeśli w taki sposób chociaż TROCHĘ przyczynimy się do czegoś, to już będzie ogromny krok naprzód, być może przekonamy kogoś do zmiany zdania w wyborach albo damy solidne argumenty dla osób które chcą przekonać np. Rodzinę do poparcia kogoś innego.


@Print_Screen: aż się wzruszyłem xD
  • Odpowiedz