Wpis z mikrobloga

Główna z ostatnich 24h.
W sensie - ja rozumiem, że propaganda TVP jest obrzydliwa, a PiS źle rządzi, ale naprawdę to już jest jakiś obłęd. Cała główna #!$%@? od góry do dołu PiS-em, Dudą i TVP, wszystko z płomieniem. Żeby trafić na jakieś ciekawe znalezisko trzeba przedrzeć się przez kilometry politycznego gówna. Czasem z rozpędu wchodzą nawet duplikaty i każdy ma na liczniku 1000-1500. Serio? Wykop przebija chyba wszystkie antypisowskie serwisy na czele z Newsweekiem i GW w ilości wylewanego hejtu. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami czy przybudówka Soku z Buraka?

Jestem tu już od X lat, widziałam ten serwis za rządów PO, i jeszcze nigdy nie było czegoś takiego. Podobnie jest na mikro, kiedyś dużo #heheszki, #smiesznypiesek, nawet te #!$%@? bajty o #p0lka były lepsze niż ten codzienny wyrzyg #bekazpisu i #tvpis.

I uprzedzając rady, nie, nie będę czarnolistować politycznych tagów, bo lubię czytać i dyskutować na tematy polityczne, interesuje mnie to, wiec chcę mieć do nich dostęp. Ale ku**a nie chcę czytać tylko w kółko o głupim PiS-ie albo co powiedział jakiś pajac z TVP. Opamiętajcie się, bo mam wrażenie, że wykop przejęła dobrze zorganizowana grupa trolli sterująca całym contentem na tej stronie
#polityka #wykop ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1592176139b15toZZpCdeY7VSfNIUCPu.jpg
  • 72
albo damy solidne argumenty dla osób które chcą przekonać np. Rodzinę do poparcia kogoś innego.


@Print_Screen: ale w sumie moi rodzice zagłosowali na Konfederację, zamiast na PiS, więc tutaj mogę Ci nawet podziękować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yuim: oczywiście xD nie można być zmęczony polityką pompowaną przez pół roku na wykopie xD sprawdzę twój profil, konto na naszej klasie i dziadka czy nie służył w Wermachcie i dopiero wtedy będę mógł sie odnieść do tego co mówisz bo bez tego nie wiem jak cię obrazić ze względu na twoje poglądy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kociooka: dzięki ze ktoś o tym powiedział. Juz nie mogę patrzeć powoli na ten portal wszędzie polityka, innych treści może 10%.

Nie sądziłem ze dojedzie do momentu kiedy żeby przeglądać wykop będę czekał do rana żeby chociaż gówno conent z nocnej pooglądać bo przynajmniej on nie jest polityczny.

Jak masz z tym problem to ci zaraz bojówki polityczne zaspamuja odpowiednią ilością XDDD albo oskarżeniami o popieranie oponenta .
@Print_Screen: Chcecie coś zmienić zwołując się na discordach neuropy, żeby zasrać główną wykopu politycznym spamem? xD To nie jest żadne zmienianie, tylko zwykły trolling.

@kociooka:

bo mam wrażenie, że wykop przejęła dobrze zorganizowana grupa trolli sterująca całym contentem na tej stronie


To nie wrażenie, tylko smutna prawda.

@BigBadBootyDaddy:

Dzisiaj Polska stoi na progu zapieczętowania autorytaryzmu, więc są ważniejsze rzeczy niż gify z kotkami.


xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kociooka: tag #neuropa - mówi to Pani coś?

Prawaki działali podobnie ale nie mieli przychylności moderacji. Było kilka akcji z masowym banowaniem za manipulacje wykopami.
Tymczasem nie jest żadną tajemnicą że #neuropa skrzykuje się na grupie na discordzie i masowo wykopują/zakopują znaleziska a moderacja mo to gdzieś.
A spróbuj tylko skrytykować jakąś lewacką świętość jak LGBT czy murzyni to ban na 2 tygodnie poleci bez ostrzeżenia
@QBA__:

Prawaki działali podobnie ale nie mieli przychylności moderacji. Było kilka akcji z masowym banowaniem za manipulacje wykopami.


O tak, prawacy zostali zbanowani za niewinność, a nie za używanie skryptów do przeglądarki, które wykonywały akcje automatycznie.

Tymczasem nie jest żadną tajemnicą że #neuropa skrzykuje się na grupie na discordzie i masowo wykopują/zakopują znaleziska a moderacja mo to gdzieś.


Tajna grupa nełropy

A spróbuj tylko skrytykować jakąś lewacką świętość jak LGBT czy
@kociooka: To dalej ten sam portal, po prostu wahadło wygło się w drugą stronę teraz. Oczywiście zawsze to jest tak, że są farmy, które próbują skorzystać z tego wygięcia. Ale nic się tu nie zmieniło. Było antPO, teraz antyPiS.
@kociooka:

1.1 Mamy do czynienia z działaniami, które można określić jako zorganizowane: https://www.wykop.pl/link/5553229/timelapse-neuropy/
1.2 Wykop to toleruje (ich cyrk, ich małpy) i nie ingeruje w aktywność szeregu kont, skupionych niemal w 100% swojej działalności na kwestii polityki i ideologii.

2. 5 lat temu było podobnie. Wyraźnie można było zaobserwować podobny trend, tylko w drugą stronę. Zobaczysz, że za nieco ponad 3 lata będzie dokładnie to samo, a potem znowu w drugą