Wpis z mikrobloga

Główna z ostatnich 24h.
W sensie - ja rozumiem, że propaganda TVP jest obrzydliwa, a PiS źle rządzi, ale naprawdę to już jest jakiś obłęd. Cała główna #!$%@? od góry do dołu PiS-em, Dudą i TVP, wszystko z płomieniem. Żeby trafić na jakieś ciekawe znalezisko trzeba przedrzeć się przez kilometry politycznego gówna. Czasem z rozpędu wchodzą nawet duplikaty i każdy ma na liczniku 1000-1500. Serio? Wykop przebija chyba wszystkie antypisowskie serwisy na czele z Newsweekiem i GW w ilości wylewanego hejtu. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami czy przybudówka Soku z Buraka?

Jestem tu już od X lat, widziałam ten serwis za rządów PO, i jeszcze nigdy nie było czegoś takiego. Podobnie jest na mikro, kiedyś dużo #heheszki, #smiesznypiesek, nawet te #!$%@? bajty o #p0lka były lepsze niż ten codzienny wyrzyg #bekazpisu i #tvpis.

I uprzedzając rady, nie, nie będę czarnolistować politycznych tagów, bo lubię czytać i dyskutować na tematy polityczne, interesuje mnie to, wiec chcę mieć do nich dostęp. Ale ku**a nie chcę czytać tylko w kółko o głupim PiS-ie albo co powiedział jakiś pajac z TVP. Opamiętajcie się, bo mam wrażenie, że wykop przejęła dobrze zorganizowana grupa trolli sterująca całym contentem na tej stronie
#polityka #wykop ##!$%@?
kociooka - Główna z ostatnich 24h.
W sensie - ja rozumiem, że propaganda TVP jest obr...

źródło: comment_1592176139b15toZZpCdeY7VSfNIUCPu.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@kociooka:

To nie jest portal służący propagandzie politycznej tylko portal mający służyć dyskusji i wymianie poglądów, dziwię się, że moderacja nic z tym nie robi, bo taki wygląd tego serwisu czyni z niego przybudówkę określonych partii politycznych a nie wartościowa stronę


Mam tu konto od 10 lat i zawsze wykop był upolitycznionym miejscem. Teraz jest to bardziej widoczne i jednostronne bo dwie największe grupy czyli 'lewactwo' i kuce mają wspólnego
  • Odpowiedz
  • 9
@jacieniemog28: Z kogo chcesz zrobić idiotę? Wiadomo, że ci ludzie nie wzięli się znikąd tylko są opłacani i formalnie przejęli ten serwis. Nikt dla samej idei nie robiłby takiej organizacji. Pewnie znajdzie się paru szurów idealistów, ale normalni ludzie w niedziele odpoczywają, a nie pełnią „dyżur” wykopowy w oczekiwaniu na jakiegoś politycznego newsa żeby go wybić na główną. Tak jak są opłacani trolle w komentarzach, tak i są tutaj tylko
  • Odpowiedz
W ogóle ja to wiem i wy to wiecie że nie możecie pewnych rzeczy przyznać, ale ja mogę :3

23% vat powinno być na rok a rząd powinien zacząć inwestować w 2012-13 by polska poza vatem mogła na siebie zarobić

obecni ludzie w polityce to dramat, zero planu, wielkie słowa
  • Odpowiedz
  • 1
@jacieniemog28: Po obu stronach są oszuści i przestępcy, ci z PiS są po prostu bardziej tępi. Dla mnie PiS to bolszewiki, a PO sprzedawczyki na usługach Niemców. Ja nie głosuję w tych wyborach w ogóle, obie partie to banda parszywych gnid, a w innych nie widzę żadnej alternatywy
  • Odpowiedz
@yuim: dzięki, już kojarzyłam nick i tak myślałam, że jakaś zabłąkana owieczka pisu
@kociooka: sugerowanie, że są tu same trolle, bo główna jest zasypana antypisowskimi informacjami jest tak obrzydliwą insynuacją, że nie wiem. Po prostu ci się nie podoba, że tak jak jakiś gość tu pisał 5 lat temu było antypo, a teraz część wykopków przejrzała na oczy co znaczy pis i nagle to się nie podoba. Komu?
  • Odpowiedz
mają nawet Discord, na którym wydają im rozkazy i moderacja działa wraz z nimi ;)

Mnie natomiast ciekawi to, chce tam być, chcę zobaczyć to na własne oczy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Print_Screen: XD
polityczne trolle chcą coś zmienić. wy chcecie władzy ludzi, którzy już rządzili i tak samo jak pis nic nie robili, nikogo nie rozliczyli, tylko wpychali swoich gdzie się da. jedyną dobrą zmianą po był wiek emerytalny.
  • Odpowiedz