Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem całkiem spoko loszkę into internety. Były 2 dni intensywnych rozmów o różnych rzeczach, w tym o seksach też, wiadomo. Przewijał się temat spotkania i wszystko szło w dobrym kierunku. Trzeciego dnia loszka wyjeżdża spotkać się ze znajomymi i wywiązała się taka rozmowa(picrel).
Czy Waszym powinienem dać sobie spokój?

#zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee60ff72d35834c6b87ee3e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======================..................] 54% (127zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Poznałem całkiem spoko loszkę into ...

źródło: comment_1592139621iXZ2v5CVkleaPSe8JYcM2I.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak znam życie na bazie własnych doświadczeń. To serio nic się tam nie wydarzy, ewentualnie ją przytuli przez sen i pójdzie spać na podłoge.

Koleżanki takie są... A przyjaciółki to już wgl...

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania spoko że jest szczera że ma być jakiś fagas który może spać z nią w łóżku, ale do tego nie doszło. Jeśli dojdzie to laska jest przegrana i ja bym z taką loszka już nie gadał, ale jeśli okaże się że loszka tak poogrania sprawy że będzie spać z jakąś koleżanka to szacun i będzie warta Twojej uwagi. W grę wchodzi sytuacja że np za miesiąc (może wcześniej nawet) możecie
  • Odpowiedz
Dlaczego? Nie jest z nim. Może utrzymywać relacje ons albo fwb do momentu rozpoczęcia związku. Pomyśl, jeśli szuka dobrego, #!$%@? partnera to na tinder może szukać parę miesięcy, zwłaszcza jeśli to małe miasto jest. I anon z mirkowpisu nie jest wyjątkowy. Ja po czymś takim bym już usunęła takiego gościa. Nie zna mnie, a już robi sceny zazdrości. Mój patoradar wywaliło do góry...
A już raz się sprawdził.

Opie, popracuj nad Zmianą.
  • Odpowiedz
@Olsea:
Hmmm... a jakbyś Ty romansowała z jakimś gościem i napisałby Ci, że wpada do niego na noc jakaś koleżanka to jak byś zareagowała? Bo ja bym się spodziewał Świętego Oburzenia.
No, ale nieważne. Wy, Kobiety, musicie zrozumieć, że większość facetów preferuje wstrzemięźliwe partnerki z małym przebiegiem.
  • Odpowiedz
xD: @Errad:

Hmmm... a jakbyś Ty romansowała z jakimś gościem i napisałby Ci, że wpada do niego na noc jakaś koleżanka to jak byś zareagowała? Bo ja bym się spodziewał Świętego Oburzenia.


Jak można romansować z kimś kogo się w ogóle nie zna? Co to w ogóle za pytanie do "z kim dzisiaj
  • Odpowiedz
@Olsea:
Szczerze przyznam, że nie wgłębiałem się w kontekst. Niemniej, jeżelibym romansował z jakąś Kobietą i napisałaby mi, że śpi z kolegą to automatycznie przestałaby być dla mnie potencjalną partnerką.
  • Odpowiedz