Wpis z mikrobloga

Jedno trzeba przyznać suchemu, że jest niezniszczalny jak #!$%@? karaluch. Kilka lat walenia rozpuchu i jakoś funkcjonuje Jeszcze się nie zawinął ani do monaru, ani do Choroszczy, ani do piachu. Niebywałe, bo rozpuchowi wystarczy pół roku, żeby zniszczyć doszczętnie człowieka, a ten #!$%@? to kilka lat i końca nie widać ogułem xD Ludzie po dwóch latach z fetką czy zielskiem kończą w monarze, a szczur ma #!$%@? i zaraz jebnie kolejną nitro sesje w lesie xD
#kononowicz #suchodolski #narkotykizawszespoko
Pobierz
źródło: comment_1592059697jtMHRhNzJA5CKHEA5fhoEZ.jpg
  • 23
@BELM0ND0: rozpuch wbrew pozorom nie tak szybko niszczy człowieka. Da się sporo lat pociągnąć, co najdziwniejsze nawet po długi braniu go w młodości da się wyjść na prosta i osiągnąć nawet sukces zawodowy. Nie zachęcam, nigdy nie próbowałem ale znam jeden taki przypadek j/w.

Co najśmieszniejsze gościu który walił rozpucha i butapren bal się lsd o sadził, ze jest szkodliwexD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hasiokowy_Midas: @michal90124: @Powuyo: Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że są pojedyncze przypadki, gdzie ktoś leci dwa lata z fetą czy zielskiem i płynie. No bo się zdarzają, jak ktoś wybitnie nie jest stworzony do dragów. A struś #!$%@? opary z rozpuchu X lat i jest znanym i cenionym jutuberem i ma #!$%@? xD
@BELM0ND0: "kilka lat" xD
Chlopie on to kira juz z 15 lat. Do tego olkohol i cholera wie co jeszcze, bezdomność i niewrażliwość na warunki atmosferyczne.
Facet jest faktycznie niezniszczalny, a Krzysiek wypije kokokole i mleko i juz karetka zapierdziela xD