Wpis z mikrobloga

Jedno trzeba przyznać suchemu, że jest niezniszczalny jak #!$%@? karaluch. Kilka lat walenia rozpuchu i jakoś funkcjonuje Jeszcze się nie zawinął ani do monaru, ani do Choroszczy, ani do piachu. Niebywałe, bo rozpuchowi wystarczy pół roku, żeby zniszczyć doszczętnie człowieka, a ten #!$%@? to kilka lat i końca nie widać ogułem xD Ludzie po dwóch latach z fetką czy zielskiem kończą w monarze, a szczur ma #!$%@? i zaraz jebnie kolejną nitro sesje w lesie xD
#kononowicz #suchodolski #narkotykizawszespoko
BELM0ND0 - Jedno trzeba przyznać suchemu, że jest niezniszczalny jak #!$%@? karaluch....

źródło: comment_1592059697jtMHRhNzJA5CKHEA5fhoEZ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: Według Ciebie on funkcjonuje? Żyje tylko dlatego, że Konon dał mu dach nad głową a kiepy na lajtach mogą go powyzywać za 3 złote. Gdyby nie wsparcie ludzi (bo sam to on potrafi tylko nitro kupić) już dawno by śladu po nim nie było.
  • Odpowiedz
@BELM0ND0 no nie wiem, jest przed 50 a ledwo gada, ledwo lazi, intelekt na poziomie madrzejszego psa, wg mnie tragedia. Gdyby nie milosc jednego grubasa z BB i naiwnosc gruba z szkolnej to moze juz bylby warzywem
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: słowo klucz: dom Konona. Ma miejsce gdzie ma ciepło, może ugotować ciepły posiłek, przespać się. Jakby nie było Konona to jako bezdomnego by go szybko rozpuch wykończył, zimą wychłodzony po inhalacji mógłby się położyć gdzieś w pustostanie i nigdy już nie wstać.
  • Odpowiedz
@abralinc: Tylko on nie pije wódki czy jara zioła tylko ćpa najgorszy syf. Do tego potrafi polecieć 3 bite dni na tym. Jego już to powinno dawno zabić, a nadal funkcjonuje.
  • Odpowiedz
@President_Hubert: Było właśnie gdzieś,że w pierwszej połowy lat 90 zaczął wąchać. Czyli conajmnie 20 kilka lat.Tyle lat i jeszcze łazi na własnych nogach. W necie gdzieś był,artykuł o 22 letniej dziewczynie,że po dwóch latach kirania rozpusczalnika zmarła.
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: rozpuch wbrew pozorom nie tak szybko niszczy człowieka. Da się sporo lat pociągnąć, co najdziwniejsze nawet po długi braniu go w młodości da się wyjść na prosta i osiągnąć nawet sukces zawodowy. Nie zachęcam, nigdy nie próbowałem ale znam jeden taki przypadek j/w.

Co najśmieszniejsze gościu który walił rozpucha i butapren bal się lsd o sadził, ze jest szkodliwexD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hasiokowy_Midas: @michal90124: @Powuyo: Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że są pojedyncze przypadki, gdzie ktoś leci dwa lata z fetą czy zielskiem i płynie. No bo się zdarzają, jak ktoś wybitnie nie jest stworzony do dragów. A struś #!$%@? opary z rozpuchu X lat i jest znanym i cenionym jutuberem i ma #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: choćbyś jarał codziennie przez 10 lat to nie zejdziesz, co najwyżej złapiesz jakiegoś raka przez substancje smoliste. Co ty porównujesz, ziolo do fety, czy rozpuchu
  • Odpowiedz