Wpis z mikrobloga

Mireczki, pijcie ze mno kompot i jedzcie konfidenty! Jaram się jak dziecko, bo udało nam się wstawić partię żelków do Biedronki (ʘʘ) i to nie byle jakich, bo: żelki borówki, żelki rekiny ice, żelki szczęki, żelki misie mini oraz żelki kawowe XD

Z tej okazji robię ROZDAJO! Do zgarnięcia zestawy biedronkowe, czyli po 5 kubków dla 2 Mireczków + bonus (nie bgc) kwaśne żelki konfidenty!

Tak w ogóle to OP DELIVERED ( ͡ ͜ʖ ͡) ktoś już widział? XD

Najzabawniejsze jest to, że to już prawie 6 lat mija, odkąd historia żelków Gusto zaczęła się na Mirko. Co w tym zabawnego? Otóż cała akcja zaczęła się prawdziwą historią o foliówkach z biedronki z żelkami w tle, która wydarzyła się właśnie w Biedronce XDDD tu jest link do historii reklamówek

Kurła, dzięki Mireczki. Gdyby nie mirko to nigdy bym nie uwierzył, że tak się potoczy historia XD raczej myślałem, że zaliczę klasyczny cykl mikroblegera i elo procedura usuwania konta XD ale jeszcze wszystko przede mną, bananowa odznaka niedawno już dołączyła do kolekcji ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #rozdajo #biedronka #gusto #truestory #wygryw
ecco - Mireczki, pijcie ze mno kompot i jedzcie konfidenty! Jaram się jak dziecko, bo...

źródło: comment_1592057876nUGzUA9LWUvc0I35xy5ewy.jpg

Pobierz
  • 75
@ecco a gratuluję, jako mały przedsiębiorca to taki duży potencjał zbytu jak biedra to chyba spora szansa. Będą w każdej biedronce, czy jakoś rejonowo? Bo jak nie wygram to nie wiem czy mam szukać :P