Wpis z mikrobloga

Dziś znaleźć pracę to coś niemożliwego.

Nie ja. Koleżanka. Straciła pracę w Marcu jak zamknęli wszystko i teraz siedzi na dupie i się nudzi.

A więc przyjechałem do niej do Trójmiasta (piękne miasta), i tak od kilku godzin siedzimy już i piszemy CV od nowa.

No nie piszemy tylko kupiłem jej taki szablon od jakiejś firmy w Nowej Zelandii która pomaga w czymś takim. Wystarczy wypełnić i to wygląda profesjonalnie. Polecam.

Ale dobra, CV wypełnione. Idziemy szukać.

Różne portale różne ogłoszenia;

Wszyscy oferują kartę MultiSport.

Wymagania z kosmosu; praca za 3.5k netto oczekuje 5 lat doświadczenia, język ang. Na B1 poziomie i znajomość SAP/CRM z MS Office i znajomością CMS. XD

Na jedno ogłoszenie widziałem spojrzało 16,645 osób.

Każda firma jest liderem w swojej branży.

Śmieszne zarobki; 3k netto za menedżera sklepu. Aha.

#!$%@?ące ogłoszenia; jesteśmy rodziną, gramy w kręgle. Czyli korpo gadanie - daj się wyruchać za minimalną stawkę.

Zapomniałem jakie to męczące jest szukanie pracy. Pozdrawiam tych co muszą teraz przez te piekło przechodzić. Mogę wysłać jak ktoś chce ten szablon.

#praca #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #przegryw
WyslijNaPwUlubionegoMema - Dziś znaleźć pracę to coś niemożliwego.

Nie ja. Koleżan...

źródło: comment_1592035180rEM0N1OPbwRcwitQO689vP.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: musisz byc jakims trolem

No nie piszemy tylko kupiłem jej taki szablon od jakiejś firmy w Nowej Zelandii która pomaga w czymś takim.

jprdl ...cv --> google obrazy, 3 rozne wersja skladasz do kupy razem w wordzie, jeb wyslij. Ciezko glupie cv napisac, to ja sie nie dziwie ze z znalezieniem pracy sa problemy.

Śmieszne zarobki; 3k netto za menedżera sklepu. Aha.


Czytaj, baba ktora ma biegac po sklepie i
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: jestem w tej samej sytuacji niestety.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) przez to zmieniam plany i przeprowadzam się do dużego miasta, w sumie największego w Polsce by móc pracować. Dużo jest zainteresowanych, ale chociaż ofert jest dużo. Jak masz możliwość tego szablonu, to byłbym wdzięczny, może to kwestia szablonu, żeby się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia dla Twojej koleżanki i Ciebie, żebys
  • Odpowiedz