Wpis z mikrobloga

Przy okazji premiery PS5 dowidzieliśmy się, że nowy Spiderman nie będzie już należał do kasty uprzywilejowanych białasów. Nowy Spidey to nie whitey, nowy jest bardziej "różnorodny etnicznie". Będzie kłękał na kolano na każdym budynku w USA, pomagał lootować sklepy, zabezpieczał przestępców przed złymi PoPo, a czarną pajęczyną będzie malował graffiti BLM. Przyszłość jest piękna... :)

#spiderman #marvel #playstation #ps5 #heheszki #usa
Pobierz
źródło: comment_1591963146n9Oi8bNJtayFU03VedIcFf.jpg
  • 48
@franaa: Widzę, że ciężko będzie wam to wytłumaczyć, ale ostatni kontakt z komiksami typu DC/Marvel miałem w dzieciństwie i tam je zostawiłem. Trzeba być upośledzonym, żeby oglądać takie gówna dla inceli jako dorosły.
@r3pr3z3nt: usiądź, weź krzesło - kto ci #!$%@? sczerniał XD
Ta postać istnieje od prawie dekady a dwa lata temu było bardzo mocno sugerowane, że prędzej czy później zagramy Moralesem... ale żeby to wiedzieć trzeba było zagrać w pierwszą część a nie udawać eksperta z dupy na temat, który (jak sam mówisz) cię w ogóle nie interesuje XDD
I beka tu jest tylko z opa
Pobierz
źródło: comment_1591966047WZy3Q8O7pk2YfrPHsaQq2F.jpg
@sirEnq: Synku, już to dwa razy tłumaczyłem, nie dziwię się, że jesteś na poziomie rozwoju dorosłego dziecka, jeśli piszesz coś takiego capsem i myślisz, że znalazłeś paradoks, gdzie po porostu nie ogarniasz... :)
Hej Dzieciuchy! Wasze filmy Marvela/DC to papka dla wiecznych Piotrusiów Panów... Jesteście tak niedojrzali, że muszą wam wprowadzać bardziej kolorowych bohaterów, bo myślicie, że jesteście winni niewolnictwa! xD
@r3pr3z3nt: Cześć, wyjaśniam sytuację. Inny ziomuś, młody jest spodermanem tera bedzie bohaterem gry i on jest czarny i to nie jest pan peter parker co ruchał panią Mary Jane Watson co była kozak ruda. może Cie to zdziwi ale kolegują się nawet z tego co widziałem w poprzedniej części gry więc no gituwa chyba co
@r3pr3z3nt: Jak można być aż tak głupim, żeby napisać w tej chwili coś przeciwko czarnym na wyko i jeszcze zostać za to zjechanym? XD Przecież w tej chwili wystarczy rzucić "murzyny jedzo guwno" i lecisz w gorące, a Ty nawet na to jesteś za tępy i dałeś dupy.
jesteś tutaj, przeczytałeś, nawet komentarz napisałeś... :) Jak można być tak tępym i tak dać dupy? :)


@r3pr3z3nt: Znaczy wiesz, od tego jest mikroblog. Ale Ty śmieszny jesteś, no nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawaj jeszcze fikoła.