Wpis z mikrobloga

@DywanTv: właśnie ci powiem ze nie mogę NIC obecnie brać pompujacego raz wziąłem cytruline do piernikowej to cały trening w #!$%@? bo nawet po 5 repach wyciskania taka pompa w barkach ze nie mogłem ruszać łapami

@Denial94: za około 15 tygodni mam nadzieje ze zaskoczę sylwetka xD
@Morgana_:

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
@Morgana_:

Zupełnie inaczej to wygląda na treningu przy spompowaniu, a zupełnie na codzień - nie ma wtedy wystajacych żył i tak dalej. Cieżko po porównać. Ja sobie i żonie się podobam i to dla mnie najważniejsze. Dodatkowo u mnie to skutego uboczny sportu, który lubie - trójboju - jara mnie podnoszenie coraz większych ciężarów - sylwetka dla mojego "ego" jest bez znaczenia; a redukuje tylko do sesji zdjęciowej, bo gdybym tego