Wpis z mikrobloga

Kumpel programista zarabia 5 tys na b2b. Dostał 5k od państwa. ( Sam się zdziwił że w ogóle mu dali)

Koleżanka diagnostyka która robi m.in testy na korona wirusa
- usunęli jej premie,
- z 2800 netto na 2200 netto
-zmiejszyli jej etat ( chociaż siedzi w pracy dłużej, z nadgodzin może odebrać sobie dzień.
- zwiększyli zakres obowiązków o COVIDA
( Od państwa brak wsparcia bo nie ma kontaktu z pacjentem tylko z zakażona krwią i robi badanie xD)

Brzmi niedorzecznie. Ale niestety prawdziwe. To jest Polska gdzie diagnostów się tepi. Niedlugo każda praca będzie bardziej opłacalna od tego zawodu.

#koronawirus #koronawpolsce #pracbaza #bekazpisu #sluzbazdrowia #programista15k #medycyna #gospodarka
  • 41
@warstwowy_kabel: niektóre firmy tylko na b2b zatrudniają (chociaż firmę można zmienić)

@kt13 studiowałam biotechnologię i zrezygnowałam na drugim roku jak moja koleżanka po skończeniu tych studiów akurat poszła pracowac w call Center bo nigdzie pracy w zawodzie nie mogła dostać xD

@prostymysliciel znam małżeństwo diagnostów. Gdyby nie bogaci rodzice to byłoby ciężko xD
Kumpel programista zarabia 5 tys na b2b. Dostał 5k od państwa. ( Sam się zdziwił że w ogóle mu dali)


Koleżanka diagnostyka która robi m.in testy na korona wirusa

- usunęli jej premie,

- z 2800 netto na 2200 netto

-zmiejszyli jej etat ( chociaż siedzi w pracy dłużej, z nadgodzin może odebrać sobie dzień.

- zwiększyli zakres obowiązków o COVIDA

( Od państwa brak wsparcia bo nie ma kontaktu z pacjentem