Wpis z mikrobloga

Przecież ten program wyborczy Trzaskowskiego to majstersztyk. Przeniesienie postulatów samorządowych na poziom krajowy, tanie inwestycje modułowe, wyobrażalna dla szarego człowieka kwota do przeznaczenia na czyste powietrze i OZE. Hasła zrozumiałe dla Kowalskiego i kontrast z gargantuicznymi pomysłami typu CPK i przekop Mierzei. Marketingowe ZŁOTO.

A tak już po ludzku, to liczę, że prezydentura Trzaskowskiego doprowadzi do wzmocnienia roli i kompetencji samorządów lokalnych, najlepszemu owocowi reform, jaki wyrósł przez te ostatnie 30 lat.

#polityka #neuropa #trzaskowski
  • 27
@garfyld: "To byl bardzo dobry wybor. Dlugie rzady korumpuja jeszcze bardziej a po drugie jestem zadowolony finansowo z ostatnich 5 lat i nie jestem patologia z 5 dziecmi na pokladzie" twoja wypowiedź z dzisiaj. Czemu skoro jesteś zadowolony z rządów Dudy piszesz o głosie na Trzaskowskiego?
Hasła zrozumiałe dla Kowalskiego i kontrast z gargantuicznymi pomysłami typu CPK i przekop Mierzei


@starface: ale wyborca PiS woli takie wielkie "proste" inwestycje dzięki którymi wstajemy z kolan i pokazujemy światu jaka to Polska jest bogata. Jakieś tam żłobki modułowe na nikim wrażenia nie zrobią.

Marketingowe ZŁOTO.


no tak średnio bym powiedział.

prezydentura Trzaskowskiego doprowadzi do wzmocnienia roli i kompetencji samorządów lokalnych, najlepszemu owocowi reform, jaki wyrósł przez te ostatnie 30
@kogi: z ciekawości sprawdziłem dlaczego mam cie na czarnej liście:

https://www.wykop.pl/wpis/49957959/prezydenci-co-nie-byli-dlugopisami-jaruzelski-podp/

Wielki Prezydent Duda rozdaje pieniądze co to z nieba spadają.

KOMOROWSKI -podpisywał WSZYSTKO ! co podsunęło PO+PSL - praca do śmierci, kradzież OFE itd


czyli przeniesienie środków z OFE do ZUS w wykonaniu PO to kradzież ale to samo przeniesienie środków z OFE do ZUS w wykonaniu PiS to już ok? https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/przeksztalcenie-ofe-w-ike--znamy-harmonogram-zmian

- 500+

- 300+

- 13 emerytura


od
Morf - @kogi: z ciekawości sprawdziłem dlaczego mam cie na czarnej liście:

https:/...

źródło: comment_1591735976LPPFqHjh7jZYVxBAkJ9Nw1.jpg

Pobierz
gargantuicznymi pomysłami typu CP


@starface: Warszawa ma nie mieć w ciągu kilku lat lotniska, tylko musimy jeździć do Berlina? To nie jest gargantuiczne, musimy mieć lotnisko i nowe trasy drogowe i kolejowe, kwestia, tego, żeby zostało zbudowane z planem, a nie tylko spółka do wyciągania kasy. Przypomnę tylko, że pierwszy projekt CPK był za PO, tylko odłożony do zamrazarki.
silniejsze samorządy, to cos lepszego dla zwyklych obywateli, którzy będą mogli chociazby lepiej i łatwiej rozliczać reprezentujacych ich polityków.


@niezdiagnozowany: Nie dotyczy Krakowa. Niestety - najlepsza idea nie przetrwa czasami kontaktu z Krakusami ;)
@djtartini1: A ktoś ma zamiar likwidować Okęcie? Jeśli chodzi o drogi to oczywiście, jesteśmy krajem tranzytowym i są one potrzebne, ale program budowy dróg postępuje niezależnie od kolejnych rządów. Gorzej ze szlakami kolejowymi, ale one też są modernizowane (chociaż moim zdaniem powinniśmy dążyć do rozbudowy i zwiększania połączeń, bo to najbardziej ekologiczny transport zbiorowy z możliwych).
Co do samego CPK, to już od rozpoczęcia tworzenia podstaw Green New Deal UE zastanawia
@djtartini1: Bo był zbyt drogi, to był jeden z powodów, a sytuacja Polski nie uległa nagłemu polepszeniu a nagle pieniążki rzekomo się znalazły. Bez kasy z UE nie damy rady, a PiS ciągle szczeka na UE a ta się może w końcu #!$%@?ć i powie "#!$%@? karakanie" i wtedy zostajemy z milionami utopionymi w dziurze w ziemi.