Wpis z mikrobloga

ty masz jakiegoś bloga z tą swoją dietą z tego co pamiętam, poratuj linkiem.

@toodrunktofuck: Jeśli chodzi o jajka to proszę: http://pl.catholiccarnivore.cc/wiedza/jajka/


@anonymous_derp: chodziło mi o cały adres bloga. Bo co ma to "catholic" do całej diety? Ta dieta jest jakoś podyktowana twoją wiarą? Szanuję za to, że cały czas jesz coś co smakuje tak samo i nie rzygasz, ale poza tym to współczuję tak trochę. Chociaż jak ci smakuję
chodziło mi o cały adres bloga. Bo co ma to "catholic" do całej diety? Ta dieta jest jakoś podyktowana twoją wiarą?

@toodrunktofuck: Strona jest nie tylko o diecie. ¯_(ツ)_/¯


@anonymous_derp: a może na tej diecie powinieneś się skupić bo reszta, według mnie, jest tak głupia, że ja #!$%@?ę:) W sumie to i tak podziwiam, nie mógł bym tak jeść i do tego wplatać w to religię.
a może na tej diecie powinieneś się skupić bo reszta, według mnie, jest tak głupia, że ja #!$%@?ę:) W sumie to i tak podziwiam, nie mógł bym tak jeść i do tego wplatać w to religię.


@toodrunktofuck: Modyfikacja tutaj przychodzi ze strony religii. Jako katolika obowiązuje mnie katolickie prawo dietetyczne - głównie poszczenie i wstrzemięźliwość. Sugestii zaś nie zastosuję.