Wpis z mikrobloga

@Stanley89: spoczko auto, sam mam takie 2 letnie. Miesiąc temu przeglądałem blachy i czysto wszędzie. Silnik jest mega spoko jak i automatyczna skrzynia i w ogóle systemy wspomagania tylko że ja mam pełne wyposażenie. Jedyny problem to jak dla mnie wygłuszenie przez które jest w środku dość głośno przy 140km/h i więcej.
@aksal89: @Stanley89: ktoś do polecenia jeśli krakow do konserwacji? Serwis mi powiedział ze jest fabryczna konserwacja i gwarancja na perforacje na skutek korozji to 12 lat niezależnie od przebiegu.@Norskee:
fabryczna konserwacja i gwarancja na perforacje na skutek korozji to 12 lat niezależnie od przebiegu.


@nyo7: o ile wszystko robisz w ASO. Ja teraz mam obceirke do blachy i albo ASO za 3k i utrzymanie gwary albo w salonie u mietka za 500zł xD
@wxx71: wewnątrz oraz zewnątrz nadal mi się podobna. Nie podoba mi się dynamika jazdy. Patrząc na średnia klasę i wybór pomiędzy mazda 6, fordem mondeo, oplem insygnia, renault Thalia, vw passat mazda nadal wygrywa l, jedynie co mi się bardziej podoba to kia optima ale tego jak na lekarstwo było jak kupowałem. Nigdy nie chciałem kupować auta powyzej 3-5 lat.
@Stanley89: to mam podobne w focusie z 2009 roku( ͡° ͜ʖ ͡°) nie liczac grzania dupy, tempomatu i systemu s/s. Ale grzanie dupy jest szkodliwe, tempomat mi nie potrzebny bo w trasy nie jezdze a system s/s należy wytzucić do kosza. No ale materialy w srodku masz pewnie lepsze bo u mnie to sam plastik.
@raven4444: Jeździłeś czymś innym? Ja byłem napalony na to auto dopóki nie pojechałem do salonu i nie przejechałem się tym, już sobie nawet wybrałem wersje z automatem, prawie 100tys wyszło by za to auto. Ale dobrze że pojechałem na jazdę próbną, wystarczyło 20min obycia z tym autem żeby wiedzieć że nie chce tego, w środku mega słabo, system inforozrywki tragedia, chodzi jak jakaś xperia z 2007 roku, automat całą wieczność zmienia
@Stanley89: Te Mazdy po swego rodzaju rebrandingu i nieśmiałym pukaniu do klasy premium stały się ładnymi samochodami, ale ich moc i silniki odstraszają - anyway gratuluję bo auto prezentuje się godnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdzislawelektryk: przed zakupem jeździłem Clio, Yarisem, aurisem, astra, c3 i i30. Najlepiej mi się jeździło mazda i uważam że ma najlepsze wnętrze z całej ten paczki. Systemu info nie widziałem jeszcze dobrego poza autami wartymi wielokrotność ceny mazdy. Ze skrzynia czy silnikiem nie ma problemu, ruszała najlepiej jak i trzymała się drogi. Do automatu nie mam zastrzeż w porównaniu do wynalazków Toyoty, biegi zmienia szybko i bardzo dobrze reguje na gaz