Wpis z mikrobloga

@Norskee: renówki nie wszystkie rdzewieją. Niektóre są całkiem nieźle ocynkowane. Sam mam biedaauto 18letnie i rdze tylko na bębnach a progi jak nowe. Auto nigdy nie garażowane.
  • 1
@Anaboll w automacie? Jak ja zdobyłeś?

@werp i nim jest :) zależało mi na tym żeby to była prosta konstrukcja bez turbo.

@dzafel nie uznałbym, że osiągi są złe. Na światłach czy przy wyprzedzaniu nie ma problemu i radzi sobie dobrze. Ale to też wszystko zależy kto co preferuje i jest dla niego ok.
@aksal89 w tej generacji już nie ma. A dodatkowo, żeby mieć 100% pewności, że nic się nie wydarzy, importer Mazdy w Polsce zlecał konserwację podwozia jeszcze w porcie, jak statek przypływał do Europy. Niestety nie wiem od którego roku to było, ale trzeba samochodem wjechać na kanał, albo na podnośnik i sprawdzić. Konserwację jak jest, to widać.
@Stanley89: Dobra Synki, siadajcie i słuchajcie xD

Mam Taką mazdę 3 z lutego 2014, od nowości z salonu. Nie robiłem zabezpieczenia podwozia itp.
Przejechałem ją już 260 tys. kilometrów. DWIEŚCIE SZEŚĆDZIESIĄT TYSIĘCY i wiecie co? A no nic :D

Jest jak nówka: oczywiście poza wymianą rozrządu, jakimiś pracami przy delikatnym "poceniu" przy misie olejowej wszystko jest jak strzała! Serio: jeździłem paroma samochodami, i Mazda 3 to petarda. Jestem MEGA ZADOWOLONY.

I
@Stanley89 czemu nie kupiłeś 15 letniego BMW z tureckego placu export only? Teraz łap na klatę hejt że rdzewieja (chociaż nie znam się ale tak mówią o Mazdzie to mapisze). Silnik w teorii wygląda na pancerny ale tam chyba bezpośredni wtrysk jest? Design fajny, minus taki ze te samochody szybko tracą na wartości i mają strasznie cienką blachę.
@Stanley89: Wiesz co, miałem zdechłego peżo 1.6 w deaslu i manualu. Jestem zachwycony, bardzo wygodnie i przyjemnie się jeździ. Kolor super, ale te najnowsze mają fajniejszy kolorek :) następna będzie 6steczka pewnie w takim bordo . Ale to pewnie za 4-5 lat, chyba ze moją zje rdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)