Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JasnyGwintCoTo: tak, zdziwiłem się dzisiaj jak się okazało że bardziej mnie bolą plecy niż nogi :D nie jeździłem z 5 lat, powoli zwiększałem dystans żeby zobaczyć ile jestem w stanie przejechać i nawet się pozytywnie zaskoczyłem biorąc pod uwagę że około 20km było po cięższym terenie
@diarrhoea Trasa z rodzaju; miło i przyjemnie. Duży procent prowadzi ścieżkami rowerowymi na wałach wzdłuż Wisły. Za wyjątkiem jednego podjazdu w miejscowości Kamień, trasa bez większych przewyższeń. Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JasnyGwintCoTo: Mirku, stoję przed kupnem pierwszego Crossa, jestem totalnie zielony w temacie, i chciałbym się doradzić. Mam na oku Cube Aim Allroad 2020, ale sprawdziłem właśnie opinie na temat Twojego Crossa i są mega. Chciałbym przeznaczyć do 2,5k za rower. Jesteś bardzo zadowolony z Evado 5?
@mekekeke Na wstępie muszę zaznaczyć, że za dużo nie będę mógł doradzić. Tak właściwie jest to mój pierwszy sezon rowerowy :) Krossa Evado 5.0, kupiłem w lutym tego roku za 1.9k. Rama XL koła 28. Na przejechane około 1 800 km, muszę powiedzieć, że nie znalazłem jakiś wad czy mankamentów. Jest to napewno bardzo dobry rower w stosunku jakości do ceny. Według mnie rower bardzo dobry dla początkujących. Dzięki swoje uniwersalności dobrze
@JasnyGwintCoTo: zajebista cena, teraz widzę wszędzie po 2,1km. To po Twojej rekomendacji jeszcze bardziej jestem nastawiony na tego Crossa xd jako pierwszy "rower" będzie myślę aż nad to. W piątek jadę do Opola, to może uda mi się stacjonarnie go sprawdzić a tego bym najbardziej chciał, żeby nie było wtopy z rozmiarem kół/ramy, mimo iż można sobie wyliczyć jaki rozmiar pasuje do naszego wzrostu :p dzięki wielkie za obszerną opinie :)