Wpis z mikrobloga

@rokitek niestety działa to też w drugą stronę. Jest masa rzeczy wartych ~30zł a wystawianych po równe 40zł od czasu wprowadzenia smarta. Ludzie i tak kupią, bo przecież wysyłka za darmo ;)
  • Odpowiedz
Sprzedawcy po prostu wystawiają coś nieco poniżej 40 zł,


@Aleoledacfaraddadf: ty chyba jakiś głupi jesteś, sprzedawcy zależy, na ty żeby był Smart, bo wówczas mniej traci na transakcji.
Kupowanie z chęcią zwrotu to typowe polaczkowanie, mi by było wstyd coś takiego nawet pisać...
  • Odpowiedz
@rokitek:
Ja raz miałem taką przygodę, że kupiłem coś za 12 zł i zapłaciłem dodatkowo paczkomat (ok +8,90zł) i się paczkomat popsuł, skrytka się nie otwierała.
Poszedł zwrot i baba zamiast potraktować to jako zwrot, to mi odliczyła 8,90zł i oddała 3 zł z tych 12, bo zwrot był automatyczny, a nie wygenerowany przez mnie. Wstydź się babo, jeśli to czytasz.
  • Odpowiedz
@rokitek: ostatnio zaczęli kombinować. Musiałem zamówić za 100 żeby skorzystać ze smarta (°° Od 40zł był darmowy paczkomat a od 100 kurier inpost. Po kliknięciu w "dostawa i płatność" nie było opcji paczkomatu...
  • Odpowiedz
@rokitek: Czasami biorę jakąś pierdołę jeśli do czegoś ją wykorzystam, czasami nawet drugi produkt, ale najczęściej po prostu idę do sprzedawcy niżej który ma to samo za równe 40, bo pomyślał. Tak naprawdę za swoje lenistwo płacą podwójnie, nie tylko ludzie robią zakupy u konkurencji, ale ktoś te paczki musi pakować, przyjmować zwroty, rozpakowywać, sprawdzać stan przedmiotu, roznosić po magazynie, masa dodatkowej, absolutnie zbędnej pracy.
  • Odpowiedz