Wpis z mikrobloga

@Dudleuss: ropa jest w trakcie wzrostów, zarobienie na niej jest aktualnie w miarę proste. Przyjmij zasadę że grasz 0.01 lota i zgarniaj małe procenty. Jak się spodoba to doksztalcaj się. Nigdy nie pakuj wg mnie więcej niz 10-15 procent kapitału w akcje
Nigdy nie pakuj wg mnie więcej niz 10-15 procent kapitału w akcje


@Dudleuss: @Dudleuss: odwrotnie, 90-85% kapitału w akcje, a reszta twory typu ropa. ropa i surowce to najtrudniejsze i najbardziej ryzykowne opcje do handlu. jak ci wybije contango to mimpo iz kupisz po 40, a sprzedasz po 50 to nadal mozesz być na minusie. aż dziwne, że jakiś zweryfikowany profil ci udziela takich szkodliwych rad.
@Dudleuss: jakbyś kupił jakiekolwiek akcje w marcu to teraz byłbyś spokojnie min. 50% na plus. teraz też możesz spróbować, ale zyski będa na pewno mniejsze. ja polecam akcje - na każdej praktycznie mam zysk, a #!$%@?łem na ropie contango -3k pln. kupiłem rope po 23$, a nawet jakbym teraz sprzedał po 40$ to byłbym na minusie -2k pln, więc xD

możesz poczytać https://www.gpw.pl/jak-zaczac-inwestowac
https://www.gpw.pl/pub/GPW/files/PDF/Inwestowanie_w_Akcje_www.pdf

nie ładuj się w książki / szkolenia
@Micros: @Dudleuss: w zadne gowno bys sie nie wpakowal tylko zostales wprowadzony w blad przez koslawe pisanie, chodzilo po prostu o to abys nie wpier dalal calego kapitalu w jedna rzecz, co do ropy - pisal abys czekal na wzrosty i sprzedawal, jak nie bedziesz tego trzymal do nastepnego rolowania to zadne contango ciebie nie dotyczy

co nie zmienia faktu, ze jako nowicjusz na pewno nie powinienes bawic sie w
@Dudleuss: z tego co widac na wykopie Mireczki ida po najmniejszej linii oporu i kupuje zagraniczne akcje na Revolucie bo z tym najmniej zamieszania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co polskiej gieldy to jak kupuje na emaklerze bo mam konto w mbanku i skupiam sie tylko na kupnie-sprzedazy, bez zadnych trejdingowych udziwnien
@Micros: pisząc w akcje miałem na myśli cały rynek akcji i dyrewatyw, czyli żeby grał maksymalnie 15 procentami swojego kapitału.
Chętnie zobaczę Twoją pozycję na ropie po 23 dolary na której jesteś stratny, ja jestem na niej od dłuższego czasu i mam setki procent zysku.