Wpis z mikrobloga

multiskrzynka.


@DeadIy: Od marca miałem jakieś 5 dostaw z 2-3 paczkami, każda leciała do innej przegrody mimo, że dostawałem powiadomienie w odstępach kilku minut dla każdej, że została umieszczona w Paczkomacie.
  • Odpowiedz
@Mysciak: Ostatnio pomyliłem paczomat, bo były blisko siebie i otworzyłem zdalnie aplikacją nie ten co trzeba. Po chwili zorientowałem się, że to nie ten. Ktoś zamknął drzwiczki zanim podszedłem i nie miałem już możliwości otworzyć drugi raz, to gość na infolinii zrestartował cały paczkomat i otworzył mi skrytkę. Już widzę, co byłoby na poczcie. Nagadaliby się wszyscy po kolei i może po 2 tygodniach miałbym odpowiedź, jakbym złożył wniosek pisemnie u
  • Odpowiedz
@Mysciak Ja zamawiając z allegro części do telefonów w piątek w południe, mam je o 8 rano w sobotę w paczkomacie. W 20h od kupienia. A części z różnych lokalizacji w kraju od Pomorza po Śląsk
  • Odpowiedz
@wojtoon: wczoraj właśnie przyszła do mnie paczka GLSem. Kurier odebrał paczkę od sprzedawcy we wtorek o 15:30, a do mnie trafiła wczoraj o 13 z miejscowości oddalonej o prawie 600 kilometrów
  • Odpowiedz
@Mysciak ostatnio strasznie długo w moich rejonach pakę wkładają do paczkomatu. Wcześniej miałem przesyłkę punkt 10 w Paczkomacie. A teraz godziny między 18-20 ;/ co nie zmienia faktu, że szanuje paczkomaty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysciak a ja polecam DHL(zawsze jest 2 dnia) i UPS(jak miałem ostatnio wysłana paczkę koło 17 spod KRK to o 11 rano w Warszawie u mnie w mieszkaniu była)
  • Odpowiedz
@Mysciak inpost jest spoko, bo ma 1 dzień doręczenia i paczkomaty. Dlatego wygrywają. Niemniej jednak dhl tez ma 1 dzień doręczenia i ups też, z tym że nie mają paczkomatow i dlatego w Polsce przegrywają z inpost em, chociaż dhl ma już spora sieć parcel shopów, więc też jest konkurencyjny.
  • Odpowiedz
@Mysciak: ja to se w pt zamawialem cos ok 11-12 w poludnie i moglem wybrac date dostawy. Ku mojemu zdziwieniu paczkomatem jest opcja doreczenia następnego dnia w sobote. Taka tez date wybralem, ale spodziewalem sie jakiejs informacji ze sorry Miglancu, ale bedzemy dopiero w pon. Apez bylem zdziwiony, kiedy ok poludnia obudzil mnie z kacowego snu sms o paczce, ktora oczekuje juz w paczkomacie, szanuje
  • Odpowiedz
@Mysciak: raz mieli problem z moja paczka, bo przez przypadek nadałem ją do punktu który już od 3 miesięcy nie istniał i nie wiedziałem o tym a kurier sobie z nią jeździł całe 2 tygodnie zanim sprawa się wyjaśniła XD sam musiałem się odezwać że coś nie gra bo nikt mnie nie poinformował. Pytałem się miejscowych o ten punkt itp więc tacy świetni to nie są ale i tak szanuję za
  • Odpowiedz