Wpis z mikrobloga

W dniu 28 czerwca wybierzemy nie tylko Prezydenta RP, dokonamy także wyboru cywilizacyjnego.


Zgoda.

Konserwatyzm to jednak jakieś stadium upośledzenia intelektualnego. Koleś jest posłem, doktorem nauk prawnych, a tostuje obrazki na poziomie wujka Janusza po podstawówce.

Edit. Facet studiował na KUL. To wszystko wyjaśnia.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #patologiazewsi #bekazpodludzi
Pobierz kezioezio - >W dniu 28 czerwca wybierzemy nie tylko Prezydenta RP, dokonamy także wyb...
źródło: comment_1591188041vOr8njVuTq7o3IstWR265h.jpg
  • 10
@kezioezio: Znaczy ja bardzo lubię podciąganie tego typu tematów pod "naukę". Co za różnica czy ma magistra, doktora czy profesora? Obecny system nauczania działa tak, że każdy głupi jeżeli tylko włoży odpowiednią ilość wysiłku jest wstanie osiągnąć praktycznie dowolny stopień naukowy. To raz... Dwa... Poglądy na takie tematy są oparte tylko i wyłączne na naszych osobistych uczuciach czy ogólnie światopoglądzie i nic z tym nie zrobimy, nauka nie ma tutaj nic
@kezioezio: Witamy w XXI wieku, gdzie to właśnie swoją głupotą sprzedaje się idee, podczas gdy merytoryczne dyskusje pozostają w niszy... Nie bez powodu wszelkiej maści celebryci są obecni w świecie polityki i zapraszani do wygłaszania "swoich poglądów" gdy tylko nadarzy się okazja.
@kezioezio: W 2020 prezydentem zostanie Trzaskowski, a w 2025 może będzie nim koza? Myślę, że po 5 latach prezydentury Rafałka Polacy będą gotowi na prezydenta kozę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)