Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo

Do wygrania dwie nagrody: pierwsza to zestaw kosmetyków (perfumy, dezodoranty), które zalegają mi w szafie - 10 sztuk, druga to gra planszowa Rummyclub.

1. Aby zdobyć pierwszą nagrodę wystarczy zaplusować ten wpis oraz jeden z poniższych pięciu komentarzy, odpowiadający na pytanie: Który to ja?
Zwycięzca będzie losowany z pośród osób, które odpowiedzą plusem poprawnie na to pytanie. Kto zaplusuje więcej niż jeden komentarz odpada z gry, zielonki i osoby z mojej czarnej listy także odpadają.

2.Drugą nagrodę otrzyma autor wybranego przeze mnie zdjęcia wrzuconego w komentarzu, przedstawiające jego w czasach przedszkolnych, tutaj zielonki mogą brać udział. Wybór będzie subiektywny, nie ukrywam, że największe szanse będą miały zdjęcia na których widać klimat końcowki lat 90-tych.

Ogłoszenie, który to ja oraz szczęśliwych zwycięzców odbędzie się w piątek rano. Wysyłka nagród na terenie Polski na mój koszt. Wysyłka nagród może się odbyć w czasie od przyszłego tygodnia do końca czerwca, zależy kiedy wpadnę do domu po rzeczone fanty.
#pokazmorde #przedszkole
Ejszyn - Uwaga #rozdajo

Do wygrania dwie nagrody: pierwsza to zestaw kosmetyków (p...

źródło: comment_15911794985aE8Gu81QBrE7n1aM8wHAq.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach