Wpis z mikrobloga

Prawdziwe zamieszki powinny wybuchnąć po tym jak ja z resztą ludzi w końcu #!$%@? się na te poradniki gdzie expić z youtube.
Chcesz znaleźć jakąś dobrą miejscówkę, bo akurat zacząłeś grać powiedzmy magiem. No i szukasz: EXP SORCERER 50+ (BO AKURAT WBIŁEŚ) PROFIT.
Co znajdujesz? No świetny filmik, raty Thais 1kk exp full profit 200k/h, wchodzisz na filmik i akurat okazuje się (zanim przejdziesz przez intro 2 min i reklamę super otsa), że ten 50 lvl to jedynie dostęp minimalny a koleś gra 1500 lvlem 150 mlvl full eq i inbu 100 poziom każdy przedmiot, z prayem 11/10 na expa, zieloną staminą, eventem na 200% expa i wykupionym boostem, w dodatku filmik pokazowy trwa 10 min tak, żeby zmaksymalizować expy używając summona. No i zapomniałbym, akurat jest rapid respawn i daily boost tego potwora. A 200k profitu to wtedy jak akurat w tej godzinie z szansą raz na sto lat zrespi się boss ratów i wypadnie rzadki ser który na markecie wystawisz za 200k, ale i tak nikt nie kupi. A normalnie nie zbiera nawet loota żeby zmaksymalizoać EPH. To mnie wkurza. #!$%@? oszuści.
(°°
#tibia
  • 12
@Cineczeq: w punkt, ze swojej strony dodałbym poradniki sprzed 2-3 lat gdzie jak wiemy miała miejsce akcja zmieniania expa/dropa i teraz jest tam kompletnie inaczej. Patrz dire mawy na ten przykład

A już w ogóle na bazczelu sa te filmiki gdzie masz wyciętą 1/3 obrazu zeby poukrywać lvle, expy, przedmioty a info tylko w opisie/tytule apropo expa czy profitu
@rzygom_kamieniami: Itexo mnie oszukał ze dwa razy. Nie miałem nawet połowy jego eph. Ale ścieżki przynajmniej dobrze pokazuje. XD

@jakkenibarbinaimprezewpadli: O to świetny przykład jego filmik z knightem już od 8 lvla na stone refinerach tylko nie wspomniał ze skille prawie po 100 ma ten 8 lvl. XD

Serio skoro są tak popularnymi youtuberami to nie mogą zrobić porządnej aktualnej serii z miejscówkami grając realnymi postaciami? Ja bym oglądał.