Wpis z mikrobloga

#thedivision2 #division2 #thedivision
Kurła, ale się ucieszyłem jak zobaczyłem że wyleciał z mobka filoletovy SVD, bo mam lvl 10, a gram Classic M1A 4 poziomu, trochę do tyłu, ale...
już wiem czemu wszędzie gdzie googluję pisze że Classic M1A najlepszy, nten SVD ma w torii większy damage, szybkostrzelność i jakiś bonus stackujący się z każdym strzałem... ale w realu tym się nie da strzelać, każdy strzał podrzuca do góry jakbym walił z armaty, do tego kursor się rozjeżdża w wielkie koło jak w shotgunie i trzeba odczekać aż się z powrotem zacieśni, inaczej w nic nie trafię, strzał, odrzut, ponowne celowanie po odrzucie, czekanie aż kursor się naprawi, dopiero strzał...
A w Classic M1A, jeb jeb, dwa headshoty i następny.
Trudno, trzeba czekać aż wyleci coś lepszego i dalej grać M1A.

Dziwnie zbalansowane są też pistolety maszynowe, w Wildlands najlepszy był MP7 i to by się zgadzało, bo nie strzela jakimiś 9mm, tylko ma własną amunicję specjalistyczną, plus kilka innych rzeczy, które robią z MP7 potworka, tu ta zabawka pp-19 z dużym magazynkiem w rurce jest najlepsza.

Już się skarżyłem że pompy(shotguny) mają śmieszny zasięg, może są zładowane kuleczkami na ptaki?:)(te mity o broni już dawno powinny umrzeć, czyli ciche jak mysz tłumiki, nierealistyczne kamizeli, shotguny z 5 metrowym zasięgiem).
RabarbarDwurolexowy - #thedivision2 #division2 #thedivision
Kurła, ale się ucieszyłe...

źródło: comment_15911251541B8PMqHwdKtRCxs18LsXQ1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz