Wpis z mikrobloga

powinieneś dać statystyki blacks killed by cop vs whites killed by cop, bo chyba o to w tych protestach chodzi


@ZaplutyKarzelReakcji: No też nie do końca to prawda. Tutaj chodzi o nierówne traktowanie czarnych przez policję. Czyli branie ich z automatu za potencjalnych przestępców, gdzie biali są w analogicznych sytuacjach lepiej traktowani. Sytuacja z tym gościem po prostu przelała czarę goryczy.

Oczywiście i tak Twoja statystyka lepiej oddawałaby o co
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco no ale porównując do grafiki opa to w grafice opa czarni zabijają 10x częściej białych niż odwrotnie. A Twoja grafika pokazuje, że policja zabija 3x więcej czarnych niż białych. Wszystko na milion mieszkańców. Więc w sumie czarni są dużo bardziej rasistami niż policja.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco tak dzbanuszku nadal z takim nickiem udawaj mundrego i zatroskanego o tolerancję w naszym kraju. Wcale nie robisz z siebie debila. Aha i nie zapomnij szukać atencji robiąc podobne do tego wysrywy. Ciężkie czasy nastały dla ameb z neuropy i musisz się pogodzić że wzajemne lizanie bo mosznach na discordzie prędko nie przełoży się na podobną sytuację w prawdziwym życiu. Opluty knut już się pomalował na czarno? To klękaj a
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco i znów nie zauważyłeś analogii biedaku? Zaczynasz wpis nawiązuje szukać do męskich członków pysiorow a podobno to prawaki mają fiksacje? Jak się rozmówca dostosowuje do poziomu to udajesz głupa w czym w sumie jesteś mistrzem. Ale tak kończmy. Nigdy nie miałem przyjemności dyskutować z atencyjnymi dzbanami udającymi kontrowersyjnych. A z tobą w szczególności.
  • Odpowiedz
@VrubeL: Cóż nie moja wina że na wspomnienie pysiorka zwyczajnie się zesrałeś i nie potrafiąc wydukać z siebie jednego spójnego argumentu zacząłeś od ad avatarum a skończyłeś na liczeniu moich wpisów ¯\_(ツ)_/¯

Serio cumplu idz pobiegać czy coś ;)
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Czarni dostają dużo dłuższe wyroki, bo każdy w sądzie wie, od prawnika po sędziego, że jak wyjdzie na wolność to znowu będzie robił to samo, a może jeszcze zabije kogoś. Wiedzą co robią dla ogółu społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Sledzik8:

Czarni dostają dużo dłuższe wyroki, bo każdy w sądzie wie, od prawnika po sędziego, że jak wyjdzie na wolność to znowu będzie robił to samo, a może jeszcze zabije kogoś. Wiedzą co robią dla ogółu społeczeństwa.


Widzisz cumplu. Właśnie nieświadomie dotknąłeś sedna problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco ojej jakie zabawne prawie tak jak policzenie moich plusów. Masz jeszcze jakieś Grażyna core? Super dyskusja z ograniczonym lewakiem. Ale spoko niczego więcej się nie spodziewałem więc nie rozczarowała mnie. Knut się pomalował juz? Daj link to insta jak kleczysz. Pomysl to dopiero będzie tak kontrowersyjne że twój żałosny nick przy tym to pikuś.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco i dałeś radę bez wspomnienia męskich członków i kału. Oj chyba ktoś z discorda przyszedł na drugą zmianę. Zamiast pisać co mam robić może byś wyszedł gdzieś z kolegami...UPS przepraszam to chyba było za mocne.
  • Odpowiedz