Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: Nic nie jest proste jak wykopkom się wydaje i obaj doskonale wiemy że posty "nie jestem rasistą ale..." mają w dupie dochodzenie prawdy. Jeżeli by OPowi zależało na prawdzie to zapytał by czemu statystyki wyglądają jak wyglądają.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: ja w ciebie nie wierze, gość z takim avatarem i nickiem nauczający tolerancji xd większego pajaca już chyba nie mogłeś z siebie zrobić. Zanim dostaniesz w przekazie wykresy to moze poproś kogoś starszego o ich interpretacje. Czarni są częściej aresztowani za posiadanie zioła? jprld rasizm, są częściej zabijani przez policję ojej ciekawe dlaczego, to pewnie rasizm no bo przecież chyba nie dlatego, że popełniają więcej przestępstw. ty chcesz od
  • Odpowiedz
@VrubeL: Uuuu ad avatarum i ad nickum. Z takimi argumentami nie żartów ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i jako wisienka na torcie piana na pyszczku oraz rynsztokowy język. Niczym wuj Stasio mistrz ciętej riposty.

Pragnę zauważyć bystrzacho że są tam jeszcze dwa wykresy które dziwnym trafem umknęły twojemu lotnemu umysłowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niczym wuj Stasio


@PolacoEsMasGrandeRobaco: raczej niczym większość bojowników neuropy na portalu z dziecięcą...obrazkami. masz pretensje, że ktoś się dostosował do waszego poziomu? piana na pyszczku to raczej wasza domena.
bystrzacho piszesz o wykresach cendrek, na których twój lotny umysł się zawiesił?

Nie no ale spoko gość z taką ksywą poucza Polaków żeby byli bardziej tolerancyjni. nic bardziej idiotycznego jeszcze nie widziałem. EOT
edit ale, że jeszcze discord się nie zleciał
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: No ja widziałem te twoje statystyki i tylko potwierdzają że czarni popełniają więcej przestępstw. Murzyn złapany na gorącym uczynku ma za sobą jeszcze inne przestępstwa, często bardziej brutalne. W tym posiadanie narkotyków. Stąd wyższe wyroki. Stąd więcej czarnych zostaje wsadzonych za posiadanie marihuany. Fikołkuj dalej.
  • Odpowiedz
@VrubeL: Ja nie mam o nic pretensji cumplu, bo kto przy zdrowych zmysłach miał by pretensje do agresywnych szympansów ciskających odchody ze swojej klatki? Taka ich natura. ¯\_(ツ)_/¯

Podoba mi się natomiast szybkość z jaką tworzysz chochoły na temat OPa żeby następnie je zaorać.

piana na pyszczku to raczej wasza domena.

Twoja reakcja na niewygodne dane
  • Odpowiedz
Twoja reakcja na niewygodne dane temu przeczy


@PolacoEsMasGrandeRobaco: typie już ci wyżej napisali, że dane są rasistowskie nie uwierzyłeś?
Reszty tej zbieraniny literek, które usilnie lecz bez powodzenia próbowałeś zkleić w logiczne zdania nawet nie będę komentować.
  • Odpowiedz
@kciuk14:

No ja widziałem te twoje statystyki i tylko potwierdzają że czarni popełniają więcej przestępstw.

Owszem popełniają. Bardzo interesujące są natomiast statystyki zatrzymań i wykrywalności.
Jak palisz maryśke prawdopodobieństwo że cie za to aresztują są 2, 3 razy większe jak jesteś czarny no i średno dostaniesz za to wyrok o 20% dłuższy niż jak byś był
  • Odpowiedz
@VrubeL: Już, już misiek. Po co te nerwy? Ja wyłożyłem swoje argumenty ty też coś tam próbowałeś i jak wyszło każdy widzi. Peace :*

Edit: widzę że z tych nerwów nawet oddzielny wpis zrobiłeś wołając cumpli XD
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Śnieżynko (nauczyłem sie tego fajnego zwrotu od twojego kumpla) ja się nie denerwuje. Czym? nolajfami z piwnicy? Prosze cie, jak wyjdziesz na ulicę ze swoimi poglądami to może wtedy zaczne. chodź pewnie nie zdąże porozmawiać bo zrobią to inni ale na śmiesznym portalu ze śmiesznymi ludźmi? xd OP przedstawił swoje wykresy ty próbowałeś byc mądry, wyszło jak wyszło. do zobaczenia na ulicy mam nadzieje.
  • Odpowiedz
powinieneś dać statystyki blacks killed by cop vs whites killed by cop, bo chyba o to w tych protestach cho


@ZaplutyKarzelReakcji: I oczywiście większa liczba czarnych ginących z rąk policjantów wynika wyłącznie z rasizmu, a nie np. z większej liczby przestępstw popełnianych przez czarnoskórych, co pokazuje chociażby wykres OP-a xD
  • Odpowiedz
@VrubeL:

niech więcej osób zobaczy jakim baranem jesteś?

Czyli tak jak myślałem brak atencji i próba potwierdzenia słuszności swoich wypocin poprzez akceptacje w stadzie. Fascynujące stworzenia...

śnieżynko gdzie tu napinke widzisz? serio wolałby pogadać twarzą w twarz niz klepać w klawaiture.

Sorry ptysiu ale zajęty jestem.
  • Odpowiedz