Wpis z mikrobloga

  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco faktycznie słabo wyszlo ale mnie męczysz. Wejdę na twój poziom i zapytam często wujek z ojcem odwiedzali cię w pokoju przy aplauzie mamy i ciotki? To dlatego tak nienawidzisz Polaków i bois się nawiązywać kontakty w realu? Wujek był księdzem domyślam się? !spoiler zartuje nie zniżę się do twojego poziomu
  • Odpowiedz
@VrubeL:

Wejdę na twój poziom i zapytam często wujek z ojcem odwiedzali cię w pokoju przy aplauzie mamy i ciotki?

Podobabmi się ta zamiana ról spróbuje czegoś z twojej puli
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco jesteś tak zalosny że aż śmieszny. Spytałes o Tatę to ci odpisałem. Szkoda że koledzy ci tego nie wytłumaczyli wcześniej ale masz darmowa lekcje pt jak nie wyjść na frajera w dyskusji kiedy skończyły ci się argumenty. Nie dziękuj tylko zrób kolejnego fikołka ale jutro bo dziś już idę spać ok? A z całowaniem to tylko ci podpowiedziałem jak być jeszcze bardziej kontrowersyjnym bezpiecznie i zza monitorka kiedy nick nie
  • Odpowiedz
@VrubeL: granice żenady i śmieszności przekroczyłeś gdzieś w okolicach trzeciego posta a wisienką było wykopywanie papcia w celu walki z lewactwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frajer to używa papy jak "żywej" tarczy w wojenkach internetowych.

Dobranoc pysiu.
  • Odpowiedz
@VrubeL: @Sledzik8: @cendrek Wróciłem z Wyspy Świętego bana.:) Wklejam adres do strony która w wyczerpujący sposób wyjaśnia dlaczego czarni mogą dostawać dłuższe wyroki niż biali.
https://www.amren.com/features/2014/05/confessions-of-a-public-defender/
Wklejam też coś bardziej rodzimego. Tacy ludzie właśnie dłużej siedzą, którzy już na starcie stawiają się na przegranej pozycji wobec przedstawicieli prawa.W tym kontekście obecny stan mnie zupełnie nie dziwi a nawet cieszy.
k.....4 - @VrubeL: @Sledzik8: @cendrek Wróciłem z Wyspy Świętego bana.:) Wklejam adre...
  • Odpowiedz