Wpis z mikrobloga

@PolacoEsMasGrandeRobaco: no to niezły fikoł xd
ale niczego oprócz tradycyjnej manipulacji się nie spodziewałem:
192 wpisy przez 2 lata i 9 miesięcy kontra 224 przez 1 ro i 9 miesięcy

podobna ilość komentarzy z małą uwagą że jestem tu rok dłużej (nieżle się musiałeś
  • Odpowiedz
@VrubeL: Widze paranoja mocno ale to nie ja robie atencyjne wpisy jak nie jestem w stanie wydukać jednego logicznego argumentu żeby koledzy plusikami poratowali ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co do wpisów cóż zabawne jak prześwietliłeś profil nołlajfa którego masz ponoć w dupie żeby wykazać że zrobił odrobine więcej wpisów niż ty a wyszło że największym nołlajfem ze średnio 40 akcjami dziennie jesteś właśnie ty. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@joyko: Fajne chochoły ale pozwolisz że ze względu na twój znikomy wkład merytoryczny w dyskusje odpuszcze sobie kopanie się z koniem. Po fikołkach vrubelka zwyczajnie mi się nie chce.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco i jeszcze te manipulacje. Odrobinę więcej ale że przez cały rok to już nie dodasz? A wiesz że kiedy ty robisz wpis szukając atencji wśród podobnych dzbanów ja jestem w stanie rozdać kilkadziesiąt plusów?
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco nie liczysz? Od kiedy odkąd policzyłes moje i się wylozyles robiąc z siebie idiotę? Powiedziałem jasno ja tu kumpli nie mam i nawet nie wiem jak wygląda discord a wpis zrobiłem żeby pokazać jakim dzbanem jesteś szerszej publiczności. Proste. To ty manipulujesz danymi wyciągając wnioski z dupy i porównując plusy do szukania atencji. Ja skończyłem i po raz 3 napisze eot
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: skoreluj z liczba morderstw i napasci i ci wyjdzie, że biali mają gorzej. Sprawdzałem to niedawno. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę że Latynosi w statusach są bardzo często wrzucani do białych, a też mają wyższy udział niż biali w przestępstwach.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco jaki zebr o plusy.? Już chyba sobie wyjaśniliśmy że ja rozdając plusy w dużo mniejszym stopniu szukam atencji niż ty waląc wpisy jeden za drugim. Ja naprawdę zrobiłem ten wpis żeby pokazać szerszemu gronu jakim dzbanem jesteś. Nie zależy mi na plusach. Serio.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Tak, ale wynika z nich ze większy problem jest chyba gdzie indziej? Zgodzę się ze czarni są bardziej narażeni na rasizm systemowy dlatego popełniają więcej przestępstw, ale jak podpalenia sklepów i kradzieże to zmienia? Czy nie doprowadzi to do większej eskalacji konfliktu? A patologia, nieważne jakiego koloru skory, pozostanie patologia
  • Odpowiedz