Wpis z mikrobloga

@VrubeL: Pysiorki to buzie (od pysia) cumplu ale w sumie nie dziwią mnie twoje fiksacje czy skojarzenia. Po wymienie uprzejmości nawet kulturalnie ci odpowiedziałem i dopiero po trzecim poście prezentukącym twój poziom wspomniałem o tym co myśle o takim języku. Doskonale widać w tym wątku jak desperacko chwytasz się coraz bardziej absurdalnych rzeczy. Co do odchodów to zwyczajnie nazywam rzeczy po imieniu bo jak inaczej nazwać powyższą zacytowamą tyrade pod
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco kolejny fikoł czyli to było mizianie się po buziach? Jaki ty prosty jesteś i myślisz że masz przed sobą bezrozumnego habtfu mubw ryj @cukrzyka? teraz na to wpadłeś czy ktoś ci podpowiedział? Co do odchodów to ja również nazywam dzbanów po imieniu. ciebie i knuta czegoś nie zrozumiałeś? Chcesz być bardzie kontrowersyjny niż twój nick to rób zdjęcie z pomalowanym karzelkiem. To będzie hit.
Z tymi kolegami to
  • Odpowiedz
@VrubeL: Ja twoich pomysłów nie będe wcielał w życie musisz sam spróbować cumplu.

@jeremy_bolm: nie wypowie się bo jest pochłonięty swoimi fantazjami: discord, jakieś randomowe mirki, avatary na portalu z kotkami, klękanie, liczenie postów, żebry o atencje, pastowanie się na czarno itd. ¯\_(ツ)_/¯

Wszystko tylko nie sedno tematu.
  • Odpowiedz
  • 1
@jeremy_bolm normalnie czarni są uciskani przez białych wyzyskiwaczy. Obama próbował coś z tym zrobić ale nie dał rady skoro sady sa w rękach faszystów. A tak poważnie to nie wiem może dlatego że w świat idzie przekaz o niewinnym murzynku skatowanym przez debila który jednak okazał się recydywą. Z Drugiej strony skoro w stanach można dostać odszkodowanie za wypicie gorącej kawy to czemu środowiska prawnicze nie zbijają kokosow na niesprawiedliwych wyrokach
  • Odpowiedz
A tak poważnie to nie wiem może dlatego że w świat idzie przekaz o niewinnym murzynku skatowanym przez debila który jednak okazał się recydywą


@VrubeL:
Kto okazal sie recydywa? bo nie kumam z twojego zdania.
Czyli wymiar sprawiedliwosci opiera swoje wyroki na przekazie w swiecie?
  • Odpowiedz
  • 1
@jeremy_bolm no murzynek był już skazywany. Nie wiedziałeś? Nie znam szczegółów większych wyroków ale nie zdziwilbym się gdyby było to tak że m----n za coś dostał piataka a biały trójkę. Taki przekaz idzie w świat. Potem się okazuje że dla murzynka to czwarty wyrok a dla białasa pierwszy ale kto byś sie prEjmowalnszczegolami. W końcu czarni są uciskani
  • Odpowiedz
@jeremy_bolm: I tu leży sedno problemu. Wyroki jako takie są nie do podważenia bo mieszczą się w "widełkach". Najbardziej natomiast bawi kwik konserw jak np kobiety dostają krótsze wyroki a gdy taka sama sytuacja spotyka czarnych dyskryminacja nagle staje się dobra.

Można przeprowadzić podobną narracje jaką prezentuje tu nasz vrubelek z kolegami i spokojnie dowieść że za większość przestępstw odpowiadają faceci więc gorsze traktowanie przez wymiar sprawiedliwości jest jak najbardziej
  • Odpowiedz
@VrubeL: No szkoda, szkoda ale to w sumie dobrze że nie widzi co z ciebie wyrosło ¯\_(ツ)_/¯

Co do argumentów to postanowiłem spróbować czegoś z twojej puli bo te rzeczowe zwyczajnie do ciebie nie trafiają.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco jesteś chamem i prostakiem. Możemy się kłócic na tym śmiesznym portaliku ale jazdy po rodzinie to wiekszosci środowisk nawet lewackich czyste frajerstwo a takie osoby są traktowane niżej niż pedofile. Ha tfu ci w ryj. Ja twojej rodziny nie tykam więc nie rób kolejnych fikołków złotousta śnieżynko że to coś z mojej puli. A teraz wy dalaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco nie tłumacz się chamie i prostaku. Udajesz wielce oświeconego a zwykły ciec jestes. Czy słowo wy dalaj mam ci jakoś przeliterować żebyś zrozumial czy już sobie grzecznie pójdziesz do kolegów....UPS znów przesadziłem. Jeszcze raz powtórzę. Za to co napisałeś mierząc moją rodzinę swoją miara pluje ci w ryj czegoś jeszcze potrzebujesz? Parasola?
  • Odpowiedz
@VrubeL:

Za to co napisałeś mierząc moją rodzinę swoją miara pluje ci w ryj czegoś jeszcze potrzebujesz? Parasola?


Cóż to nie ja zasłaniam się faktem posiadania martwego papy w internetowej dyskusji. Nie mój poziom
  • Odpowiedz
  • 0
@PolacoEsMasGrandeRobaco jeszcze mojej flegmy z ryja nie wytyarles a znów coś szczekasz? I znów kolejny fikołek że to nie ty. Poczekaj spróbuje drukowanymi.WY DALAJ i kolejne hatfu na ryj. Ty to chyba lubisz a skoro nie zauważyłeś że już kilka godzin wcześniej poddałem się z argumentacja bo do twojego pustego łba nic nie dociera więc teraz tylko próbuje cię obrazić. I jeszcze jedno hatfu prosto w ryj. Lubis to s ko
  • Odpowiedz