Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy mam dd od 6 lat ( w sumie mini dd ktore chcialbym znowu odzyskac, w niczym mi nie przeszkadzalo ) Po ataku paniki i nakrecaniu sobie schizofreni dostalem wrazenia bycia w bance itp zero uczuc wyprany totalnie. Depresji jeszcze nie mam od 3 miesiecy ablo po prostu jej nie czuje, jestem duszkiem ktory ma wszystko w dupsku wydaje siano i nawet tego nie czuje :) robie wszystko to co robilem wczesniej, no oprocz rozrywki bo po #!$%@? cos robic jak i tak nie masz uczuc xd. Myslicie ze leciec po grochy ? Moze to zalatwic sprawe ? Mialem od tamtego czasu stany lekowe ale zobie z nimi poradzilem bez lekarzy z derealizacji jedyny objaw wzrokowy to jakby widzenie tunelowe nic pozatym :x Powiedzialem swojej psycho o tym ze mam to 6 lat to szuka u mnei teraz padaczki. Dostalem esci ale nie bralem Bo sie obsralem ze mi cos #!$%@? od tego no ale normalne dla lekowca ;d . Kolejna wizyta w srode bo po moim nastawieniu do tego, rozmowie to ona mysli ze jest cos jeszcze wiecej ze mna nie tak :)
#nerwica #depersonalizacja #derealizacja #psychiatria
  • 3