Wpis z mikrobloga

@Yahoo_: znam Cię tyle lat Yahoo a ty dalej taki sam mindset. To jest oczywiste, że większość przestępstw popełniają mężczyźni, to leży głęboko w korzeniach tej cywilizacji. Kobiety nie są w stanie wyrządzić tak dużych szkód, jak brutalna siła dorosłego mężczyzny. Jest w nas więcej zła, może dlatego, że kobiety są stale chronione przed tym złym światem i zajmują się np. malowaniem sobie twarzy, czy pozostawaniem w domu.

To nie jest
To nie jest temat, statystyki o czarnych dostaną płomyk, bo to aktualnie gorąca sprawa


@vovo: Nie potrzeba zamieszek na pół USA, żeby wykop podniecał się jakimś durnym filmikiem z czarnymi. Wejdź w komentarze pod tymi znaleziskami. Wielu wykopków jest rasistami i tyle, nie dorabiaj do tego filozofii.
Ja nigdy przez czarnych nie byłem napastowany, no może poza jakimiś wyjazdami zagranicznymi, gdzie bardzo chcieli mi wcisnąć okulary czy kapelusz. Ale chyba nie
@vovo: Otóż to prawda że Azjaci mają średnio większe IQ od ludzi białych, a biali ludzie od czarnych ludzi. Uważnie zastanów się jednak dlaczego tak jest, zagadnienie jest trochę bardziej skomplikowane ale dla uproszczenia przyjmijmy że są dwie odpowiedzi:
a) bo są czarni
b) bo urodzili się w środowisku, w którym przestępczość jest na porządku dziennym, edukacja jest na niskim poziomie, panuje poczucie stałego odseparowania od wyższych klas społecznych (najczęściej białych)