Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie czy jest widoczna różnica w cenie produktów pomiędzy dzielnicami w USA spowodowana tym, że ubezpieczenie w takiej dzielnicy musi być znacznie droższe.


@Herubin: to faktycznie ciekawe. Choć ja bym raczej stawiał zwyczajnie na mniejszą dostępność i ewentualnie lewe działalności.

W USA ludzie dużo intensywniej korzystają z samochodów, więc mogą się przejechać dalej.
Ciekawi mnie czy jest widoczna różnica w cenie produktów pomiędzy dzielnicami w USA spowodowana tym, że ubezpieczenie w takiej dzielnicy musi być znacznie droższe.


@Herubin: Na pewno jest mniejszy wybór plus kasjer stoi zza pancerną szybą. Zazwyczaj sklep prowadzą hindusi albo arabowie. Źródło: kuzyn jest bagietmajstrem w czarnej patodzielnicy w Chicago.
@dziekuje: Wczoraj o tym myślałem, że jakby ktoś się wstrzeli to bardzo dobry biznes, zaspawać całą witrynę, niech to kosztuje i 100k $ to ułamek strat. Te bezmózgi conajwyżej mogą rzucić cegłą czy nachlapać coś sprayem.
@system_hydroponiczny: Proszę Cię, 100k nikt nie zapłaci.
Dobry pomysł na biznes, fakt. Taka ekipa szybkiego reagowania jak ochrona. Kwestia przygotowania budynku, kotwy w odpowiednich miejscach do których można przyspawać płytę, później to tylko 30-60 min roboty dla dwóch ludzi.
Ciekawi mnie czy jest widoczna różnica w cenie produktów pomiędzy dzielnicami w USA spowodowana tym, że ubezpieczenie w takiej dzielnicy musi być znacznie droższe.


@Herubin: Jest i nie tylko przez ubezpieczenie. Nawet płace dla pracowników się mocno różnią co ma wpływ oraz oczywiście rent.
@Strzelec_Kurpiowski: tylko to noe byli przestępcy.

Jedna kobieta była pielęgniarką, zastrzelona, bo policja pomyliła adresy. Szukali dilera który był już u nich na dołku, wpadli tam strzelając na oślep. Żadnego postępowania. Żadnych kar.

Mężczyzna uprawiający codzienny jogging. Zastrzelony przez bycie podobnym do kogoś. Żadnego postepowania. Żadnych kar.

I ostatni przypadek. Gość użył fałszywej 20 dolarówki. Policjant dusił go przez 8minut chociaż facet sie nie bronił, wszystko było nagrywane i przez cały