Wpis z mikrobloga

Właśnie zakończyłem najkrótsze spotkanie z nowopoznaną kobietą. Kontakt telefoniczny i przez internet 10/10 przez ok 2-3 tygodnie. Na randce mi mówi, że bardzo jej zależy na mnie i nie moze tego dłużej trzymać w tajemnicy i ma dziecko (1. Spotkanie). Skoro wiedziałem, juz nic z tego nie jedzie to na te informację mówię jej, że ja też mam dziecko xD w kwadrans przestałem być atrakcyjny i zabawny, atmosfera sie popsuła, jak zapytałem czy wszystko w porządku to powiedziała, że zle sie czuje i jej zimno. Odprowadziłem pod dom i na moje żegnam nawet nie zaprotestowała. xD #tinder #logikarozowychpaskow
  • 54
@funny_bunny: Napisz facetowi "chodz na priv chyba że się boisz", dalej pusz na publiku xD jedyny problem jaki mam to z Tobą wiec prosze mi tu nie #!$%@?ć

rozmowa z mirabelką na priv nie równa się ślubu z nią

Co ty #!$%@??xD

Jak chcesz iść na herbate to piszesz "dobrze, idziemy na herbate",

jak nie chcesz isc na herbatę to piszesz "nie pojde na herbatę",

jak nie chcesz zeby typ do
Pobierz G.....z - @funny_bunny: Napisz facetowi "chodz na priv chyba że się boisz", dalej pus...
źródło: comment_15909301007KyN9iv8rLKTSCufyLGr3k.jpg
@TheOneWhoKnocks: moja babcia mówi mi tak samo, że jak nie bd modlić się do boga to mi się życie nie ułoży, także odpuść sb:) poza tym nie pozwolę się atakować komuś kto daje j*banie o jakieś żarty na wypoku, nie pierwszy raz mnie atakuje, rozmawiałam z nim 15 min, zablokowałam i już jest git:)