Wpis z mikrobloga

To ja kupiłem Salami za 45 dzisiaj. Serio z polaków chcą zrobić biedaków zyjących na mortadeli. Brawo pis


@Alfiarz: szczerze? Oni wlasnie takie komunikaty adresuja do swojego elektoratu... czyli ludzi z jadlospisem opartym na makaronach, kaszy, ziemniakach, i najtanszym miesie polanym tluszczem by mozna sie zapchac tanio.

"Kielbasa z jelenia" brzmi powaznie, jak jakis rarytas, nie zdziwie sie jak sporo ludzi pomysli ze to minimum 100 PLN za kilogram, a dla
@jakacper: wtf w mojej rodzinie nigdy się nie przelewało, ale kiełbasa za 30-40 złotych to chyba normalka?

no chyba, że ktoś je "kiełbasę" za 10 złotych, której jakość jest gorsza od tanich parówek
#!$%@? czuję się jak bogacz bo kupuje ostatnio tylko i wyłącznie szynki dojrzewające, gdyż zauważyłem że lepiej wpływają na mój żołądek i doznania smakowe. A parmeńska to koszt 12zl za 100g, kindziuk polski około 7zl.

Inna sprawa że jak dla mnie jest to bardziej ekonomiczne. Taka szynka to prawdziwa szynka. W składzie nic oprócz przypraw i mięsa, żadnych wypełniaczy etc, może leżeć w lodówce 2 tygodnie i nic się z nią szczególnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@jakacper:
* Trzaskowski kupuję kiełbasę za 40 zł za swoje zarobione pieniądze dając zarobić polskiemu przedsiębiorcy. Następnie ją zjada z rodziną.
Sasin na polecenia katakana nielegalnie drukuje karty wyborcze za 70 mln #!$%@? nam w podatkach w czasie, gdy pół internetu i robi dla lekarzy zrzutki na rękawiczki i maseczki dzięki czemu udaje się zebrać 4 mln zł, które starczą na jeden dzień. Następnie stos papierowych kart o wysokości 30 km