Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 976
Wczoraj kumpela w pracy żaliła się że jej 14 letnia córka przyznała się, że już serduszkuje. Troche śmiechłem, bo znam jej matkę od gimbazy i wiem że nie była już wtedy święta, a teraz dostaje kociej mordy bo jej córka daje dupy. Lol #logikarozowychpaskow
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szpongiel

Wiesz kiedy kwestia seksualności obu płci będzie postrzegana tak samo? Wtedy gdy będzie tyle samo kamerek z facetami walącymi konia za żetony, co jest kamerek z kobietami strzelającymi z palca przed kamerką z wibratorem na bluetooth w dupie.

Pisałeś jeszcze o przegrywach od pepe. Tylko przekrój społeczeństwa nie kończy się na wykopie i chanach. Chciałbyś żeby twój syn skończył np. tak:
https://facet.wp.pl/coraz-mlodsi-polacy-zostaja-prostytutkami-6002240439513729a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigos555:

Grzej jak trzeba wytłumaczyć dlaczego. No u nas we wsi wszystkie przeca tak godejo.

To nie moja wina, że nie potrafisz sobie znaleźć źródeł. Miej pretensje do starych albo nauczycieli za swoje braki w edukacji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
biologii nie oszukasz.


@pawel_187: Ja znam uwarunkowania biologiczne, ale rozmawiamy tu o konstruktach społecznych.

mężczyzna zapłodnić jak najwięcej kobiet.


@pawel_187: Ile kobiet już zapłodniłeś? Czy może jednak śwaidomie udaje ci się kontrolować "zachowania, które były z nami tysiące lat"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IHateMyself: @szpongiel:


Nie chcę mi się sprawdzać czy dane są prawdziwe czy z dupy, ale na logikę, skoro ilość chłopców lub dziewczyn w tym wieku jest taka sama (a pewnie nawet chłopców jest więcej), to niby kogo ruchają Ci 15 latkowie? Starsze koleżanki? Przecież to się kupy nie trzyma kompletnie i chyba trzeba być mocno oderwanym od rzeczywistości żeby w to wierzyć.

@LM2525: to akurat chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: Poświęciłem minutę i sprawdziłem, zapomniałeś dodać że te dane to jakieś gówno-dane z książki z 99r. xDDD Rzeczywiście w #!$%@? opierasz się na badaniach( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LM2525: to chyba nie do mnie? Ja również byłem sceptyczny co do tych danych, tym bardziej że ta co "się nienawidzi" nie podała nawet źródła. Takie dane można pozyskać tylko z ankiet więc zawsze będą zaburzone,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigos555:

Nastąpi to wtedy, kiedy mężczyźni przestaną być łatwymi puszczalskimi dupadajkami. Teraz są tak łatwi, że żadna kobieta nie musi płacić za jakieś kamerki tak jak mężczyźni.

To nigdy nie nastąpi. Znaczy może gdy będziemy w stanie przenieść świadomość do komputera albo zastąpią nas, ludzi, inteligentne maszyny. Miliony lat ewolucji wykształciły takie, a nie inne strategie doboru partnerów u płci i konstruktami społecznymi się tego tak łatwo nie zmieni. No
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: Napisałam, że rozumiem zachowanie matki, ale jakaś część nastolatków od zawsze zaczynała życie seksualne bardzo wcześnie i tak już będzie zawsze. Możesz takich nastolatków zamknąć w pokoju, ale moim zdaniem to nie ma większego sensu, bo całej doby w domu i tak i nie spędzą. Myślę, że szczera i spokojna rozmowa zdziała tutaj więcej, interweniować z kolei należy, gdy dziecko zaczyna się prostytuować, bo owszem, rodzice mają wiele do
  • Odpowiedz
konstruktami społecznymi się tego tak łatwo nie zmieni.


@szpongiel: Ogromna cześć społecznej egzystencji to kultura ponad naturą.

konstruktami społecznymi się tego tak łatwo nie zmieni.


A jednak zmiany następują cały czas ogromne. Jeszcze niedawno np: seks przed ślubem upadlał oboje partnerów. Teraz seks, tylko dla niewielkiej części, upadla jedną ze stron. Ja jednak wole racjonalnie podchodzić do wzajemnych stosunków społecznych i urągałoby mi gdybym zaszczuwał jakieś osoby bo mi tak,
  • Odpowiedz
Nastąpi to wtedy, kiedy mężczyźni przestaną być łatwymi puszczalskimi dupadajkami. Teraz są tak łatwi, że żadna kobieta nie musi płacić za jakieś kamerki tak jak mężczyźn


@bigos555: przecież to tylko konstrukt kulturowy. Tak samo jak ze szmaceniem się dziewczyn i zaliczaniem przez chłopaków
  • Odpowiedz
A jednak zmiany następują cały czas ogromne. Jeszcze niedawno np: seks przed ślubem upadlał oboje partnerów.


@bigos555: cały czas poruszasz się w kategoriach "oceny moralnej" w kontekście kodów kulturowych. I tak, seks przed ślubem, rozpustność kobiet itp były ocieniane jako niemoralne.

Tutaj jednak chodzi o coś innego, mimo że może się to wydawać powiązane z aspektem moralności to jednak tak ni jest. Dobór partnerów jest w istocie niezmienny, mimo zmian
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigos555:
Co do twoich nawiązań historycznych to mam wrażenie, że ściągasz tylko dość niedawnej historii. Możesz spróbować poszukać, nie wiem, w starożytnym Rzymie gdzie były orgie albo w dowolnej kulturze. Ba, może nawet znajdziesz rzadkie przykłady - chętnie się dowiem - gdzie rozwiązłość u kobiet nie była postrzegana negatywnie.
Nikogo nie zaszczuwam. Mnie to nic nie obchodzi jak ktoś kogo nawet nie znam dysponuje swoimi narządami. Po prostu piszę jaka
  • Odpowiedz